Szóstka dla Kevina Fajfera. Pojedzie już do końca sezonu? [OCENY]

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Oceniamy zawodników Startu po meczu Aforti Start Gniezno – Orzeł Łódź (59:31).

Szymon Szwacher bez oceny. Nie startował.

Peter Kildemand 3+. Całkiem przyzwoity występ, jak na powrót po kontuzji. Starał się być zadziorny i nieustępliwy. Do perfekcji zabrało, jednak generalnie nie można napisać, że rozczarował.

Kevin Fajfer 6. Najlepszy występ w karierze. Wychowanek Startu Gniezno jechał jak z nut. W piątkowym spotkaniu wychodziło mu praktycznie wszystko. Może nie był bardzo szybki, jednak jechał roztropnie, co pozwoliło mu wywalczyć płatny komplet punktów. Jeździec z głową na karku. Kupił nowy silnik, co okazało się strzałem w dziesiątkę. Wydaje się, że tym występem na dobre wyrzucił ze składu Mirosława Jabłońskiego.

Oskar Fajfer 4+. Było dobrze, ale trzeba z pełną odpowiedzialnością stwierdzić, że przyzwyczaił do jeszcze lepszych rezultatów. Mimo wszystko po raz kolejny udowodnił, że jest solidnym ogniwem Startu.

Timo Lahti 5. Tylko jedna wpadka tego zawodnika. Udany występ fińskiego żużlowca. Był szybki na trasie. Takich występów oczekują od niego kibice.

Mikołaj Czapla 1. Innej oceny być nie może, bo nie zdobył ani jednego punktu, a do tego dwa razy się przewrócił. Można go jednak usprawiedliwiać tym, że był poobijany po wcześniejszych upadkach.

Marcel Studziński 3-. Wygrał bieg juniorski, ale później już furory nie zrobił. W dalszej części zawodów pokonał jedynie Mateusza Dula. Bez rewelacji.

Frederik Jakobsen 5+. Wywalczył taki sam wynik, jak Timo Lahti, ale mimo to postanowiliśmy przyznać mu wyższą notę. Wszystko dlatego, że Duńczyk jechał z taką ikrą, jak w swoich najlepszych występach. Wrócił na swój poziom.


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 736 851 097!

Koniecznie polub nas na Facebooku: