Przestrzelony transfer. Panie Peter, co to było?! [OCENY]

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Oceniamy zawodników Startu po przegranym meczu z Abramczyk Polonią Bydgoszcz. Tak naprawdę nie rozczarował jedynie Oskar Fajfer.

Mirosław Jabłoński 1. Bardzo słabe zawody w jego wykonaniu. Pojechał dwukrotnie i pokonał tylko Nikodema Bartocha. Po prostu koszmar.

Kevin Fajfer 2+. Też pojawił się na torze dwa razy. Najpierw był czwarty, ale walczył, a następnie dowiózł dwa “oczka”. Pozostawił po sobie lepsze wrażenie niż Jabłoński, ale rewelacji nie było.

Timo Lahti 4. Niby 12 punktów wygląda nieźle, ale generalnie Lahti znów był nieregularny. Jedzie jakoś bez zęba i często za łatwo daje się wyprzedzać.

Peter Ljung 1!. Trochę Start musiał się wykosztować, żeby go ściągnąć do Gniezna. Tymczasem Szwed pojechał fatalnie. Panie Peter, pytamy, co to było?! Jak na razie transfer przestrzelony, ale być może dostanie jeszcze szansę, by udowodnić, że warto było w niego inwestować.

Oskar Fajfer 5. Perfekcyjny nie był, ale bez wątpienia zasłużył na słowa uznania. Po raz kolejny pokazał, że kibice Startu praktycznie zawsze mogą na niego liczyć. Lider z prawdziwego zdarzenia.

Mikołaj Czapla 1. Innej noty nie może dostać, bo nie dowiózł do mety ani jednego punktu. Jakoś mocno od rywali nie odstawał, ale jednak nie zapunktował. Usprawiedliwić może go to, że doskwierał mu ból nogi.

Marcel Studziński 3. W biegu juniorskim swoje zrobił, później dorzucił jeszcze dwa punkty. Stać go na więcej, ale tragedii nie było.

Frederik Jakobsen 3+. Chimeryczny występ tego zawodnika. W najważniejszym momencie meczu nie utrzymał nerwów na wodzy i wjechał w taśmę.


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 736 851 097!

Koniecznie polub nas na Facebooku: