Oceny dla zawodników Startu Gniezno. Nie skreślamy Mirosława Jabłońskiego, ale…

Podoba Ci się ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Aforti Start Gniezno ma za sobą drugie zwycięstwo – we wtorek czerwono-czarni pokonali Zdunek Wybrzeże Gdańsk 50:39. Oceniamy zawodników ekipy z Gniezna po tym spotkaniu.

Peter Kildemand 4-. Zaczął obiecująco, ale później już tak dobrze nie było. Trochę się pogubił, by w końcówce znów błyszczeć. Udowodnił, że wie, jak wygrywać na torze w Gnieźnie, co jest dobrym prognostykiem na przyszłość.

Frederik Jakobsen 3+. Podobnie jak Kildemand, we wtorek był nieregularny. Zaczął znakomicie. Na jego jazdę patrzyło się z przyjemnością. Później ewidentnie poszedł w złym kierunku, co poskutkowało gorszymi wynikami. Od niego oczekiwaliśmy więcej niż od Kildemanda, bo zdążył już bardzo dobrze zapoznać się z gnieźnieńskim torem.

Timo Lahti 3-. Wejście w zawody miał znakomite. Później sprawy się pokomplikowały. W jednym z wyścigów popełnił prosty błąd i upadł, a w pozostałych nie był dostatecznie szybki. Bez dwóch zdań stać go na znacznie, znacznie więcej!

Mirosław Jabłoński 2. Po wtorkowym meczu pojawiły się krytyczne komentarze pod jego adresem. Ci, którzy nie wierzyli w niego przed sezonem, poczuli się spełnieni. Wielu już zapomniało o tym, że w Tarnowie pojechał bardzo solidnie. My Mirosława absolutnie nie skreślamy. Trzeba jednak otwarcie stwierdzić, że tym razem pojechał po prostu słabo. Nie skreślamy go, ale dziwiliśmy się, że szansy nie otrzymał Kevin Fajfer.

Oskar Fajfer 6+! Szybki, zadziorny, nieustępliwy. Pokazał wszystko, za co kibice kochają żużel. Był po prostu fenomenalny. Takie występy Oskara chcemy oglądać podczas każdego meczu. Czapki z głów!

Mikołaj Czapla 2. Tor był trudny, a Czapla nie jest zbyt doświadczonym zawodnikiem. Mimo to radził sobie całkiem dobrze. Można stwierdzić, że swoje w tym spotkaniu zrobił.

Marcel Studziński 3+. Przede wszystkim zasłużył na pochwałę za postawę w wyścigu juniorskim. Wyczekał odpowiedni moment i w fenomenalnym stylu wyprzedził Alana Szczotkę. Jego ambicja na pewno została nagrodzona oklaskami w niejednym gnieźnieńskim domu. Pokazał charakter!


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 736 851 097!

Koniecznie polub nas na Facebooku: