Apator Toruń – Falubaz Zielona Góra typy i kursy (2.06.2024)

Czas na kolejne ekstraligowe emocje. Tym razem żużel zawita do Torunia, gdzie czeka nas mecz Apatora z Falubazem. Sprawdź Apator Toruń – Falubaz Zielona Góra typy.

Kursy na mecz Apator Toruń – Falubaz Zielona Góra (2.06.2024)Obstawiaj
Zwycięstwo Apatora ToruńKliknij tutaj
Zwycięstwo Falubazu Zielona GóraKliknij tutaj
Więcej kursów na meczZOBACZ

Apator Toruń – Falubaz Zielona Góra typy na mecz

W kontekście meczu PGE Ekstraligi w Toruniu przewiduję niemałe emocje. Jednocześnie uważam, że to spotkanie zakończy się sukcesem gospodarzy, zaś Robert Lambert zapisze przy swoim nazwisku co najmniej 11 punktów.

Typy na mecz Apator Toruń – Falubaz Zielona Góra (2.06.2024)Obstawiaj
Wygrana ApatoraKliknij tutaj
Robert Lambert 10,5+Kliknij tutaj

Triumf Apatora przewiduję przede wszystkim z uwagi na to, że ta drużyna pojedzie na domowym obiekcie. Wydaje się, że “Anioły” u siebie czują się naprawdę dobrze. Znają wszelkie dobre ścieżki, co powinno zostać wykorzystane podczas konfrontacji z Falubazem.

Jednocześnie uważam, że solidne zawody odjedzie Robert Lambert. Brytyjczyk powinien wykorzystać swoje doświadczenie do tego, by zdobyć co najmniej 11 punktów. Na pewno jest to bardzo możliwy scenariusz.

Apator pokaże moc?

Apator Toruń ma problem z wyjazdami, jednak u siebie jest naprawdę solidną drużyną. Uważam, że ze spokojem powinien pokonać beniaminka z Zielonej Góry.

Jednocześnie prognozuję, że w niektórych biegach Falubaz będzie stawiać opór. Dobre zawody powinien pojechać choćby Jarosław Hampel.

Bonus na mecz Apator Toruń – Falubaz Zielona Góra

etoto

Pojedynek PGE Ekstraligi KS Apator Toruń – NovyHotel Falubaz Zielona Góra możesz obstawiać w ETOTO. Bukmacher oferuje aż 777 złotych w bonusach powitalnych. Z dodatkowych środków będzie można skorzystać na swoje ulubione zakłady.

Kiedy i gdzie oglądać mecz Apator Toruń – Falubaz Zielona Góra?

Starcie Apator Toruń – Falubaz Zielona Góra zostało zaplanowane na 2 czerwca 2024 roku. Początek niedzielnego pojedynku o godz. 16:30.

Transmisja dostępna będzie na Canal+ Sport. Mecz zobaczysz także przez internet na Canal+ online.

Nie przegap żadnych typów od sportzpazurem.pl – dołącz do naszego kanału nadawczego >>> TUTAJ <<<.

Ostatnia aktualizacja artykułu: 2 czerwca 2024 o godz. 15:20:31