Borussia – Real typy i kursy (1.06.2024)

Pora na wielki finał piłkarskiej Ligi Mistrzów! W najważniejszym meczu Borussia Dortmund zmierzy się z Realem Madryt. Sprawdź Borussia – Real typy na to spotkanie.

Kursy na mecz Borussia – Real (1.06.2024)Obstawiaj
Zwycięstwo Borussii 5,00 – Kliknij tutaj
Zwycięstwo Realu1,62 – Kliknij tutaj
Więcej kursów na meczZOBACZ

Borussia – Real typy na mecz

Pojedynek finałowy Ligi Mistrzów na pewno dostarczy niemałych emocji. W kontekście tego spotkania przeczuwam, że wygra Real Madryt. Poza tym przewiduję, że bramki będą padać z obu stron.

Typy na mecz Borussia – Real (1.06.2024)Obstawiaj
Wygra Real Madryt1,62 – Kliknij tutaj
Gole z obu stron1,78 – Kliknij tutaj

Skąd właśnie takie przypuszczenia? Nade wszystko uważam, iż Real Madryt zwycięży, bo po prostu ma lepszy skład. “Królewscy” powinni wykorzystać swoje umiejętności, ale i doświadczenie związane ze starciami wielkiej wagi.

Borussia Dortmund jednak niemal na pewno coś ustrzeli. Wątpliwe, by niemiecka ekipa ukończyła zmaganie z zerowym dorobkiem strzeleckim.

Borussia - Real typy

Czas poznać zwycięzcę Ligi Mistrzów!

Trzeba przyznać, że wielki finał Ligi Mistrzów zapowiada się arcyciekawie. Mocno ostrzymy sobie zęby na to spotkanie. Każdy fan futbolu powinien wygospodarować sobie trochę czasu, by móc śledzić mecz Borussia – Real. Emocji na pewno będzie bardzo dużo!

Przypomnijmy, że to spotkanie odbywać się będzie na neutralnym terenie – londyńskim stadionie Wembley. To niewątpliwie absolutnie legendarny obiekt i idealne miejsce na takie piłkarskie święto!

Bonus na mecz Borussia – Real

etoto

Pojedynek Borussia – Real można obstawiać w ETOTO. Bukmacher proponuje aż 777 złotych w bonusach powitalnych. Z dodatkowych środków każdy może skorzystać na swoje ulubione zakłady!

Kiedy i gdzie oglądać mecz Borussia – Real?

Mecz finałowy Ligi Mistrzów Borussia Dortmund – Real Madryt odbędzie się na Wembley. Pojedynek zaplanowano na 1 czerwca 2024 roku. Początek o godz. 21:00.

Oczywiście dostępna będzie transmisja. Spotkanie obejrzysz na Polsacie, Polsacie Sport 1 oraz Polsacie Sport Premium 1. Internetową transmisję znajdziesz m.in. na Polsat Box Go i Pilot WP.