15+4:1. Czapki z głów! Tylko jedno może niepokoić

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Oceniamy zawodników po meczu Start Gniezno – Landshut Devils, w którym czerwono-czarni odnotowali bardzo przekonujący triumf. W kontekście tego spotkania niepokoić może jedynie postawa Kacpra Gomólskiego.

TO NIC NIE KOSZTUJE. Dołącz do naszego kanału nadawczego na Facebooku i bądź na bieżąco >>> TUTAJ <<<

Hubert Łęgowik 4. Niezły występ tego zawodnika, choć do perfekcji trochę mu zabrakło. Waleczny, ambitny, jednak na pewno jeszcze musi trochę popracować, by uzyskać optymalną prędkość.

Casper Henriksson 3. Jak na zawodnika U24, to spisał się całkiem przyzwoicie. Furory może nie zrobił, ale dowiózł cenne “oczka”. Szwed na pewno może prezentować się jeszcze lepiej, ale krytykować go nie zamierzamy.

Sam Masters 5. Bardzo dobre zawody Australijczyka. Był liderem Startu Gniezno.

Kacper Gomólski 3-. Wynik 4+3 w trzech startach nie jest koszmarem, ale on na pewno nie może być z siebie zadowolony. To ambitny zawodnik, którego stać na duuużo więcej. To nie był jego dzień, ale mimo to jesteśmy absolutnie dalecy od skreślania “Gingera”. Uważamy, że to po prostu był wypadek przy pracy.

Kevin Fajfer 5. Bardzo solidny występ Kevina Fajfera. Nie można mieć do niego większych zastrzeżeń.

Patryk Budniak 5. Pokazał, że drzemie w nim ogromny potencjał. Należy mu się pewna piątka za ten mecz.

Mikołaj Czapla 5+. Otarł się o płatny komplet punktów. Fenomenalna jazda Mikołaja Czapli. Należą mu się owacje na stojąco!


Warto zauważyć, że juniorzy Startu zgromadzili aż 15 punktów z 4 bonusami, a niemiecka młodzież – tylko jedno “oczko”. Młodzi zawodnicy w tym starciu zrobili więc kolosalną różnicę!

Ostatnia aktualizacja artykułu: 31 maja 2024 o godz. 21:24:16


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: