Motor Lublin – Sparta Wrocław typy i kursy (2.06.2024)

PGE Ekstraliga rozkręciła się na dobre! Poniżej przedstawiam Motor Lublin – Sparta Wrocław typy. W ciemno można zakładać, że czeka nas absolutnie hitowe starcie. Która drużyna odnotuje zwycięstwo?

Kursy na mecz Motor Lublin – Sparta Wrocław (2.06.2024)Obstawiaj
Zwycięstwo Motoru LublinKliknij tutaj
Zwycięstwo Sparty WrocławKliknij tutaj
Więcej kursów na meczZOBACZ

Motor Lublin – Sparta Wrocław typy na mecz

W kontekście starcia w Lublinie nade wszystko typuje przynajmniej 10-punktowe zwycięstwo gospodarzy. Jednocześnie uważam, że Jack Holder wykręci co najmniej 10 “oczek”. Niewątpliwie obie te prognozy mają wielki sens.

Typy na mecz Motor Lublin – Sparta Wrocław (2.06.2024)Obstawiaj
Motor Lublin wygra +10Kliknij tutaj
Jack Holder 10+Kliknij tutaj

Wszystko wskazuje na to, że pojedynek w Lublinie nie będzie zupełnie jednostronny. Jednocześnie można jednak zakładać, że lubelskie “Koziołki” wygrają różnicą co najmniej 10 punktów. Domowy tor im bardzo sprzyja, a mocna kadra jest niemalże gwarantem triumfów, przede wszystkim u siebie.

Przeczuwam także, iż solidnym ogniwem będzie dobrze dysponowany w tym roku Jack Holder. Australijczyk już kilkukrotnie dawał do zrozumienia, że znajduje się w wysokiej formie, co tym razem powinien potwierdzić.

Motor będzie kontynuować imponujący marsz?

Motor Lublin na razie wygrał wszystkie sześć meczów PGE Ekstraligi i na pewno ma wielką chęć na kontynuowanie zwycięskiego marszu.

Sparta Wrocław znajduje się zaś na drugim miejscu w tabeli PGE Ekstraligi – ma cztery triumfy, remis i porażkę na swym koncie.

Bonus na mecz Motor Lublin – Sparta Wrocław

etoto

Mecz Motor Lublin – Sparta Wrocław możesz obstawiać w ETOTO. Bukmacher przygotował aż 777 złotych w bonusach powitalnych. Z dodatkowych środków możesz skorzystać na swoje ulubione zakłady.

Kiedy i gdzie oglądać mecz Motor Lublin – Sparta Wrocław?

Spotkanie Motor Lublin – Sparta Wrocław odbędzie się 2 czerwca 2024 roku. Początek rywalizacji o 19:15.

Transmisja dostępna będzie na Canal+ Sport i Canal+ online. Będzie się działo, oj będzie!

Nie przegap żadnych typów od sportzpazurem.pl – dołącz do naszego kanału nadawczego >>> TUTAJ <<<.