Zbigniew Suchecki: Od tego zaczęły się moje problemy

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Zbigniew Suchecki ocenił początek sezonu w swoim wykonaniu. Co powiedział o postawie w starciach z Lokomotivem Daugavpils, Polonią Piła, Kolejarzem Rawicz i Kolejarzem Opole?

TO NIC NIE KOSZTUJE. Dołącz do naszego kanału nadawczego na Facebooku i bądź na bieżąco >>> TUTAJ <<<

Po czterech występach w czerwono-czarnych barwach w sezonie 2023 Suchecki ma średnią biegopunktową 1,692. To 23. wynik w klasyfikacji indywidualnej II ligi. Jak ocenia dotychczasową formę?

W Daugavpils byłem zawiedziony tym, że zepsuły mi się prądy w motocyklu. Tego generalnie nie da się przewidzieć ani sprawdzić. Taki były wynik, a nie inny, ale to przez problem z prądami. Później następny mecz w Pile. Byłby on udany, bo motocykl był dobry i miałem fajną szybkość, no ale była kraksa. Przywiozłem 0, potem dwójkę, potem jechaliśmy na 5:1 i była wywrotka. Od tego zaczęły się moje problemy zdrowotne – podkreślił.

Mecze w Pile i Opolu zdecydowanie nie ułożyły się po jego myśli.

W Pile nasza jazda parowa nie była za ciekawa i tak to się skończyło. Natomiast w tym meczu wynik na pewno byłby dobry, bo wszystko było okej. Co tam więcej… Potem następny mecz u siebie, kiedy to wszystko było w porządku. W Opolu już w pierwszym biegu od razu zostałem strącony z motocykla. Odjechałem dwa wyścigi i w zasadzie po pierwszym biegu nie było szans na żadną korektę, bo sędzia włączył tak szybko zielone światło, że od razu wyjechaliśmy z powrotem pod taśmę i nie zdążyliśmy niczego poprawić. A motocykl był trochę połamany – dodał.

Później dokonał modyfikacji, ale menedżer zespołu Tomasz Fajfer uznał, że nie dostanie trzeciej szansy.

Jedna korekta poszła na drugi wyścig, bo wiedziałem już, co zrobić z motocyklem. Niestety, trzeciego biegu już nie jechałem. Generalnie wydaje mi się, że gdybym pojechał resztę biegów, to wynik byłby przyzwoity – zaznaczył.

Kolejną szansę do walki o punkty w barwach Startu Gniezno Zbigniew Suchecki otrzyma już w sobotę (27 maja). Doświadczony zawodnik zajmie miejsce Josha Pickeringa w zestawieniu czerwono-czarnych na pojedynek z Texom Stalą Rzeszów.

Ostatnia aktualizacja artykułu: 27 maja 2023 o godz. 07:53:16


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: