Gdzie obejrzeć mecz Start Gniezno – Stal Rzeszów? Czy można śledzić za darmo?

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Nie wszyscy kibice, którzy chcą obejrzeć mecz Start Gniezno – Texom Stal Rzeszów, będą mogli pojawić się na stadionie przy ul. Wrzesińskiej 25. Gdzie spotkanie będą mogli śledzić ci, których zabraknie na trybunach? Podpowiadamy.

--> Lubisz czytać nasze teksty? Dodaj nam energii do dalszego działania (KLIKNIJ TUTAJ)!

W sobotę (27 maja) o godz. 14:00 na stadionie przy W25 zmierzą się zespoły, które przed sezonem wymieniano w gronie głównych faworytów do walki o awans do I ligi.

Na razie Stal Rzeszów prezentuje się solidnie. Postawa Startu Gniezno pozostawia natomiast sporo do życzenia. Z dorobkiem trzech punktów po czterech spotkaniach czerwono-czarni są przedostatnią siłą II ligi.

Czy w sobotę zdołają poprawić swoją sytuację? Czas pokaże. Stal Rzeszów na pewno jest wymagającym rywalem i łatwo o triumf nie będzie.

Transmisja z pojedynku Start – Stal dostępna będzie na Canal+ Sport 5. Oczywiście mecz będzie można oglądać również za pośrednictwem internetu – na Canal+ online.

Nie masz dostępu do Canal+? Możesz zatem skorzystać z relacji tekstowej na WP SportoweFakty. Przypomnijmy, że pierwszy bieg zaplanowano na 14:00.

Ostatnia aktualizacja artykułu: 27 maja 2023 o godz. 10:05:22


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: