Wiemy, co z Timem Soerensenem

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

W środę (24 maja 2023 roku) Tim Soerensen zrezygnował z udziału w meczu ligi duńskiej ze względu na problemy zdrowotne (więcej tutaj >>>). Czy Duńczyk wystąpi w spotkaniu Start Gniezno – Texom Stal Rzeszów?

TO NIC NIE KOSZTUJE. Dołącz do naszego kanału nadawczego na Facebooku i bądź na bieżąco >>> TUTAJ <<<

Ostatnimi czasy kadrę czerwono-czarnych prześladuje pech. Nie brakuje upadków, które oczywiście odciskają piętno na zdrowiu zawodników Startu. Na problemy zdrowotne skarżyli się m.in. Josh Pickering, Zbigniew Suchecki czy też Tim Soerensen.

Wiadomo już, że Pickering w sobotę przeciwko Stali niestety nie pojedzie. Suchecki natomiast jest po wizytach u fizjoterapeuty i został postawiony na nogi. Po zabiegach zadeklarował gotowość do dalszej walki o punkty w czerwono-czarnych barwach.

A jak sytuacja wygląda w przypadku Duńczyka? Soerensen w piątek wyjechał na gnieźnieński tor i z naszych ustaleń wynika, że w przystąpi do sobotniej rywalizacji w ramach starcia Start Gniezno – Texom Stal Rzeszów. Tim na pewno odczuwa jeszcze upadki z ostatnich tygodni, ale nie na tyle, by opuścić mecz czerwono-czarnych.

Początek starcia dwóch ekip, które przed sezonem uznawano za faworytów ligi, zaplanowano na godzinę 14:00.

Ostatnia aktualizacja artykułu: 27 maja 2023 o godz. 07:09:38


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: