Monika Łęgowska: “Szok i niedowierzanie”

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Monika Łęgowska z MKS PR URBIS Gniezno otrzymała premierowe powołanie na zgrupowanie reprezentacji Polski. Zawodniczka beniaminka PGNiG Superligi kobiet zdradziła, jak zareagowała na informację o tym, że selekcjoner Biało-Czerwonych chce się przyjrzeć jej umiejętnościom.

TO NIC NIE KOSZTUJE. Dołącz do naszego kanału nadawczego na Facebooku i bądź na bieżąco >>> TUTAJ <<<

Niedawno – przy okazji gali sportu w Gnieźnie – Monika Łęgowska wspominała, że gra z orzełkiem jest jej marzeniem. Teraz przyszło powołanie, więc będzie miała szansę na to, by pokazać się przed selekcjonerem Arne Sernstadem.

Każdy sportowiec marzy o tym, by reprezentować kraj w swojej dyscyplinie. Cieszę się, że dostanę szansę i że moja praca została doceniona – powiedziała zawodniczka MKS PR URBIS Gniezno.

A jak zareagowała na informację o powołaniu na zgrupowanie reprezentacji Polski kobiet? – Pierwsze minuty to szok i niedowierzanie. Jest to dla mnie ogromny zaszczyt – dodała.

To zgrupowanie jest dla mnie dużą szansą, abym stała się lepszą zawodniczką. Będę mogła wiele się nauczyć od innych kadrowiczek. Cel? Jechać i robić swoje – podsumowała Monika Łęgowska, która na powołanie zapracowała solidną grą w PGNiG Superlidze.

Zgrupowanie reprezentacji Polski rozpocznie się 28 lutego w Warszawie. Na początku marca Biało-Czerwone rozegrają turniej towarzyski w Heidelbergu.

Ostatnia aktualizacja artykułu: 23 lutego 2023 o godz. 15:07:28


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: