Sensacyjne spekulacje. Nowy podmiot w gnieźnieńskim żużlu?! [PLOTKI]

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Coraz więcej osób kontaktuje się z naszą redakcją, pytając o plotki o nowym przedsięwzięciu w gnieźnieńskim żużlu. Czy rzeczywiście coś jest na rzeczy, czy może jednak bardziej komuś chodzi o to, by zrobić zamieszanie?

--> Lubisz czytać nasze teksty? Dodaj nam energii do dalszego działania (KLIKNIJ TUTAJ)!

Kontaktowaliśmy się z osobami, które rzekomo “zaangażowały się” w tworzenie “czegoś” nowego. Nie uzyskaliśmy jednak potwierdzenia, że coś się dzieje. Część odpowiedzi była wymijająca. Do nas docierały natomiast sygnały, że może chodzić np. o nową szkółkę żużlową, choć przewijały się też inne doniesienia.

Na tym etapie wydaje się jednak, że żadnego nowego podmiotu w gnieźnieńskim żużlu nie będzie. Mówi się co prawda, że w plotkach niekiedy jest choć trochę prawdy, ale tym razem raczej nic nie wskazuje na to, by w najbliższych tygodniach coś poważniejszego miało się zadziać. Choć niektórzy nie wykluczają, że przyszłość przyniesie “coś” nowego.

Swoją drogą, to na liczne spekulacje zareagował nawet były dyrektor Startu Gniezno Piotr Mikołajczak. Swoimi przemyśleniami podzielił się na Facebooku. Pisał o “słuchach” czy “plotkach”, że “coś nowego się buduje, a może już nawet powstało” w gnieźnieńskim żużlu. Jego wpis to kolejny dowód na to, że plotki poniosły się na szeroką skalę.

Są pogłoski, są spekulacje, ale są też fakty. A fakty wskazują na to, że obecnie Start Gniezno szykuje się do drugoligowego sezonu. Prezes Paweł Siwiński chciałby, żeby czerwono-czarni powrócili na zaplecze PGE Ekstraligi. Czy tak się stanie? Czas pokaże. Czas też zweryfikuje wszelkie możliwości klubu, o których również plotkuje się praktycznie bez przerwy…

Ostatnia aktualizacja artykułu: 23 lutego 2023 o godz. 19:40:32


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: