Były zawodnik Startu walczy o życie. Potrzebna pilna pomoc!

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Dramatyczną diagnozę poznał jakiś czas temu były zawodnik Startu Gniezno Andriej Kudriaszow. Rosjanin mierzy się z rozległym rakiem skóry. Jego sytuacja jest bardzo poważna. Teraz ruszyła zbiórka środków dla 31-latka.

--> Lubisz czytać nasze teksty? Dodaj nam energii do dalszego działania (KLIKNIJ TUTAJ)!

“Niestety w grudniu minionego roku, po tomografii komputerowej, lekarze poinformowali Andrieja, że ma bardzo duże przerzuty. Nowotwór okazał się na tyle poważny, iż zdaniem lekarzy konieczna będzie amputacja nogi. Postanowiliśmy jednak zawalczyć o zdrowie i skonsultowaliśmy jego przypadek w Narodowym Instytucje Onkologii.

Najbliższe tygodnie będą kluczowe, bo choroba postępuje w zaskakującym tempie. Jeszcze niedawno Andriej odczuwał tylko niewielki ból pod kolanem, a dziś nie może już samodzielnie chodzić, a do funkcjonowania potrzebuje bardzo mocnych leków przeciwbólowych. Andriej nie traci jednak nadziei i liczy, że już w lutym zakwalifikuje się do leczenia specjalnym lekiem, celowanym w ten rodzaj nowotworu, o nazwie cemiplimab, który daje nadzieję na uratowanie nie tylko życia, ale także nogi” – czytamy w opisie zbiórki.

POMÓC MOŻNA TUTAJ >>>.

Ostatnia aktualizacja artykułu: 22 stycznia 2023 o godz. 10:18:52


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: