Nowy zawodnik trenuje z Mieszkiem Gniezno

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

W poniedziałek (9 stycznia) zawodnicy Mieszka Gniezno odbyli pierwszy po przerwie trening na boisku. W zajęciach uczestniczył m.in. Gracjan Konieczny. To nowa twarz w gronie “Mieszkowców”.

--> Lubisz czytać nasze teksty? Dodaj nam energii do dalszego działania (KLIKNIJ TUTAJ)!

Na treningu pojawili się niemal wszyscy podopieczni trenera Przemysława Urbaniaka. Zabrakło jedynie Adama Koniecznego, Damiana Garstki czy Miłosza Brylewskiego, którzy mieli obowiązki służbowe, a także Dawida Radomskiego (rekonwalescencja). W sumie w zajęciach wzięło udział 18 zawodników z pola i trzech bramkarzy.

W ćwiczeniach pod okiem trenera Przemysława Urbaniaka uczestniczył m.in. Adrian Krupka, który po krótkiej przerwie wraca do gnieźnieńskiej kadry. Pojawił się też Gracjan Konieczny. To nowa twarz.

Konieczny to 29-letni środkowy napastnik. Pochodzi z Poznania, Kiedyś grał w Warcie, a potem występował na niemieckich boiskach. Umowami wiązał się z takimi klubami jak między innymi SSV Vorsfelde, Lupo-Martini, MTV Gifhorn czy TSC Vahdet. Ze stolicy Wielkopolski do Niemiec przeniósł się na początku 2014 roku.

Na razie Mieszko nie przekazał informacji o porozumieniu z Gracjanem Koniecznym. Wszystko wskazuje jednak na to, że jego obecność na treningu zespołu ze Strumykowej nie jest przypadkiem…

Ostatnia aktualizacja artykułu: 10 stycznia 2023 o godz. 11:20:21


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: