Nowy zawodnik trenuje z Mieszkiem Gniezno

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

W poniedziałek (9 stycznia) zawodnicy Mieszka Gniezno odbyli pierwszy po przerwie trening na boisku. W zajęciach uczestniczył m.in. Gracjan Konieczny. To nowa twarz w gronie “Mieszkowców”.

Na treningu pojawili się niemal wszyscy podopieczni trenera Przemysława Urbaniaka. Zabrakło jedynie Adama Koniecznego, Damiana Garstki czy Miłosza Brylewskiego, którzy mieli obowiązki służbowe, a także Dawida Radomskiego (rekonwalescencja). W sumie w zajęciach wzięło udział 18 zawodników z pola i trzech bramkarzy.

W ćwiczeniach pod okiem trenera Przemysława Urbaniaka uczestniczył m.in. Adrian Krupka, który po krótkiej przerwie wraca do gnieźnieńskiej kadry. Pojawił się też Gracjan Konieczny. To nowa twarz.

Konieczny to 29-letni środkowy napastnik. Pochodzi z Poznania, Kiedyś grał w Warcie, a potem występował na niemieckich boiskach. Umowami wiązał się z takimi klubami jak między innymi SSV Vorsfelde, Lupo-Martini, MTV Gifhorn czy TSC Vahdet. Ze stolicy Wielkopolski do Niemiec przeniósł się na początku 2014 roku.

Na razie Mieszko nie przekazał informacji o porozumieniu z Gracjanem Koniecznym. Wszystko wskazuje jednak na to, że jego obecność na treningu zespołu ze Strumykowej nie jest przypadkiem…


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: