Legenda nie owija w bawełnę. Tak mówi o transferze Oskara Fajfera

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Oskar Fajfer w przyszłym sezonie będzie rywalizować w barwach Moje Bermudy Stali Gorzów. Ten transfer wzbudza sporo emocji. Teraz w rozmowie z WP SportoweFakty skomentował go legendarny zawodnik i były trener gorzowskiego klubu Bogusław Nowak.

TO NIC NIE KOSZTUJE. Dołącz do naszego kanału nadawczego na Facebooku i bądź na bieżąco >>> TUTAJ <<<

Oskar Fajfer to jest dobry zawodnik, ale na pierwszą ligę. Myślę, że PGE Ekstraliga może być dla niego za trudna. Końcówka sezonu w jego wykonaniu nie powalała na kolana. Oczywiście trzeba mieć na uwadze kontuzje, które znacznie pokrzyżowały mu szyki. Niemniej, to też nie pomaga i wybija z rytmu. Jeden uraz, drugi uraz, nowe środowisko, wyzwania. Przejście na wyższy szczebel rozgrywek to wielka odpowiedzialność. Różnica poziomów jest odczuwalna i stanowi wielkie wyzwanie, nawet jak wszystko się układa. Nie jestem entuzjastą tego transferu – zaznaczył Nowak.

Uznaje też, że Fajfer jest “wielką niewiadomą” i “nie gwarantuje wysokich zdobyczy punktowych”.

– Wobec tego uważam, że lepiej ściągnąć jakiegoś młodego żużlowca i budować go na lata. W turniejach finałowych IMŚJ talentów nie brakuje, zatem myślę, że takie rozwiązanie nie byłoby głupie, a efekt do osiągnięcia zdecydowanie długofalowy – podkreślił Nowak, cytowany przez WP SF.

Ostatnia aktualizacja artykułu: 30 sierpnia 2022 o godz. 17:16:33


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: