Nowy kompleks (na razie) nie do użytku. Wandale już wkroczyli do akcji!

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Na nowym kompleksie sportowym przy ul. Parkowej już można spotkać dzieci i młodzież. Tymczasem dostaliśmy informację, że póki co nie można tam legalnie przebywać. Wszystko dlatego, że nadal jest to teren budowy, o czym być może nie wszyscy wiedzą.

TO NIC NIE KOSZTUJE. Dołącz do naszego kanału nadawczego na Facebooku i bądź na bieżąco >>> TUTAJ <<<

Choćby w minioną niedzielę na kompleksie przy Parkowej można było spotkać sporo osób. Do wejścia na teren z pumptrackami i nowym boiskiem zachęcała otwarta furtka. Jak się teraz okazuje, nie została ona otworzona przez żadną z osób odpowiedzialnych za obiekt.

Prowadzący działania na tym terenie twierdzą, że dochodzi do pierwszych aktów wandalizmu. Niszczone jest opłotowanie czy też zamki w furtkach. Pojawiły się też inne szkody. Z docierających do nas informacji wynika, że na tym terenie interweniowała już policja.

By wszystko przebiegało zgodnie z zasadami, na razie należy powstrzymać się od użytkowania tego wspaniałego kompleksu. Oficjalnie zostanie on oddany do użytku w dniu 14 września 2022 roku. Po tym terminie obiekt zyska gospodarzy, którzy będą czuwać nad właściwym wykorzystywaniem nowych dóbr dla miłośników aktywnego wypoczynku.

Ostatnia aktualizacja artykułu: 30 sierpnia 2022 o godz. 10:12:05


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: