Znamy terminarz i sparingpartnerów Mieszka

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

11 lipca Mieszko Gniezno rozpocznie przygotowania do nowego sezonu IV ligi. Opublikowano już terminarz tej klasy rozgrywkowej, a ponadto wiemy, z kim biało-niebiescy mają rozegrać mecze kontrolne.

Plany przewidują cztery sparingi, z zespołami z Janikowa, Kazimierza Biskupiego, Słupcy i Solca Kujawskiego. Dokładne daty i szczegóły tych spotkań będziemy prezentować na bieżąco.

Póki co warto rzucić okiem na terminarz IV ligi, który zamieszczamy poniżej.

 Kolejka 1 – 6-7 sierpnia
Noteć CzarnkówKotwica Kórnik
Victoria WrześniaLipno Stęszew
Tarnovia Tarnowo PodgórneKorona Piaski
Iskra SzydłowoVictoria Skarszew
Nielba WągrowiecPolonia 1908 Marcinki Kępno
Obra KościanMieszko Gniezno
SKP SłupcaWarta Międzychód
Centra Ostrów WielkopolskiPolonia 1912 Leszno
LKS GołuchówHuragan Pobiedziska
 Kolejka 2 – 13 sierpnia
Kotwica KórnikHuragan Pobiedziska
Polonia 1912 LesznoLKS Gołuchów
Warta MiędzychódCentra Ostrów Wielkopolski
Mieszko GnieznoSKP Słupca
Polonia 1908 Marcinki KępnoObra Kościan
Victoria SkarszewNielba Wągrowiec
Korona PiaskiIskra Szydłowo
Lipno StęszewTarnovia Tarnowo Podgórne
Noteć CzarnkówVictoria Września
 Kolejka 3 – 15 sierpnia
Victoria WrześniaKotwica Kórnik
Tarnovia Tarnowo PodgórneNoteć Czarnków
Iskra SzydłowoLipno Stęszew
Nielba WągrowiecKorona Piaski
Obra KościanVictoria Skarszew
SKP SłupcaPolonia 1908 Marcinki Kępno
Centra Ostrów WielkopolskiMieszko Gniezno
LKS GołuchówWarta Międzychód
Huragan PobiedziskaPolonia 1912 Leszno
 Kolejka 4 – 20-21 sierpnia
Kotwica KórnikPolonia 1912 Leszno
Warta MiędzychódHuragan Pobiedziska
Mieszko GnieznoLKS Gołuchów
Polonia 1908 Marcinki KępnoCentra Ostrów Wielkopolski
Victoria SkarszewSKP Słupca
Korona PiaskiObra Kościan
Lipno StęszewNielba Wągrowiec
Noteć CzarnkówIskra Szydłowo
Victoria WrześniaTarnovia Tarnowo Podgórne
 Kolejka 5 – 27-28 sierpnia
Tarnovia Tarnowo PodgórneKotwica Kórnik
Iskra SzydłowoVictoria Września
Nielba WągrowiecNoteć Czarnków
Obra KościanLipno Stęszew
SKP SłupcaKorona Piaski
Centra Ostrów WielkopolskiVictoria Skarszew
LKS GołuchówPolonia 1908 Marcinki Kępno
Huragan PobiedziskaMieszko Gniezno
Polonia 1912 LesznoWarta Międzychód
 Kolejka 6 – 3-4 września
Kotwica KórnikWarta Międzychód
Mieszko GnieznoPolonia 1912 Leszno
Polonia 1908 Marcinki KępnoHuragan Pobiedziska
Victoria SkarszewLKS Gołuchów
Korona PiaskiCentra Ostrów Wielkopolski
Lipno StęszewSKP Słupca
Noteć CzarnkówObra Kościan
Victoria WrześniaNielba Wągrowiec
Tarnovia Tarnowo PodgórneIskra Szydłowo
 Kolejka 7 – 10-11 września
Iskra SzydłowoKotwica Kórnik
Nielba WągrowiecTarnovia Tarnowo Podgórne
Obra KościanVictoria Września
SKP SłupcaNoteć Czarnków
Centra Ostrów WielkopolskiLipno Stęszew
LKS GołuchówKorona Piaski
Huragan PobiedziskaVictoria Skarszew
Polonia 1912 LesznoPolonia 1908 Marcinki Kępno
Warta MiędzychódMieszko Gniezno
 Kolejka 8 – 17-18 września
Kotwica KórnikMieszko Gniezno
Polonia 1908 Marcinki KępnoWarta Międzychód
Victoria SkarszewPolonia 1912 Leszno
Korona PiaskiHuragan Pobiedziska
Lipno StęszewLKS Gołuchów
Noteć CzarnkówCentra Ostrów Wielkopolski
Victoria WrześniaSKP Słupca
Tarnovia Tarnowo PodgórneObra Kościan
Iskra SzydłowoNielba Wągrowiec
 Kolejka 9 – 24-25 września
Nielba WągrowiecKotwica Kórnik
Obra KościanIskra Szydłowo
SKP SłupcaTarnovia Tarnowo Podgórne
Centra Ostrów WielkopolskiVictoria Września
LKS GołuchówNoteć Czarnków
Huragan PobiedziskaLipno Stęszew
Polonia 1912 LesznoKorona Piaski
Warta MiędzychódVictoria Skarszew
Mieszko GnieznoPolonia 1908 Marcinki Kępno
 Kolejka 10 – 1-2 października
Kotwica KórnikPolonia 1908 Marcinki Kępno
Victoria SkarszewMieszko Gniezno
Korona PiaskiWarta Międzychód
Lipno StęszewPolonia 1912 Leszno
Noteć CzarnkówHuragan Pobiedziska
Victoria WrześniaLKS Gołuchów
Tarnovia Tarnowo PodgórneCentra Ostrów Wielkopolski
Iskra SzydłowoSKP Słupca
Nielba WągrowiecObra Kościan
 Kolejka 11 – 8-9 października
Obra KościanKotwica Kórnik
SKP SłupcaNielba Wągrowiec
Centra Ostrów WielkopolskiIskra Szydłowo
LKS GołuchówTarnovia Tarnowo Podgórne
Huragan PobiedziskaVictoria Września
Polonia 1912 LesznoNoteć Czarnków
Warta MiędzychódLipno Stęszew
Mieszko GnieznoKorona Piaski
Polonia 1908 Marcinki KępnoVictoria Skarszew
 Kolejka 12 – 15-16 października
Kotwica KórnikVictoria Skarszew
Korona PiaskiPolonia 1908 Marcinki Kępno
Lipno StęszewMieszko Gniezno
Noteć CzarnkówWarta Międzychód
Victoria WrześniaPolonia 1912 Leszno
Tarnovia Tarnowo PodgórneHuragan Pobiedziska
Iskra SzydłowoLKS Gołuchów
Nielba WągrowiecCentra Ostrów Wielkopolski
Obra KościanSKP Słupca
 Kolejka 13 – 22-23 października
SKP SłupcaKotwica Kórnik
Centra Ostrów WielkopolskiObra Kościan
LKS GołuchówNielba Wągrowiec
Huragan PobiedziskaIskra Szydłowo
Polonia 1912 LesznoTarnovia Tarnowo Podgórne
Warta MiędzychódVictoria Września
Mieszko GnieznoNoteć Czarnków
Polonia 1908 Marcinki KępnoLipno Stęszew
Victoria SkarszewKorona Piaski
 Kolejka 14 – 29-30 października
Kotwica KórnikKorona Piaski
Lipno StęszewVictoria Skarszew
Noteć CzarnkówPolonia 1908 Marcinki Kępno
Victoria WrześniaMieszko Gniezno
Tarnovia Tarnowo PodgórneWarta Międzychód
Iskra SzydłowoPolonia 1912 Leszno
Nielba WągrowiecHuragan Pobiedziska
Obra KościanLKS Gołuchów
SKP SłupcaCentra Ostrów Wielkopolski
 Kolejka 15 – 5-6 listopada
Centra Ostrów WielkopolskiKotwica Kórnik
LKS GołuchówSKP Słupca
Huragan PobiedziskaObra Kościan
Polonia 1912 LesznoNielba Wągrowiec
Warta MiędzychódIskra Szydłowo
Mieszko GnieznoTarnovia Tarnowo Podgórne
Polonia 1908 Marcinki KępnoVictoria Września
Victoria SkarszewNoteć Czarnków
Korona PiaskiLipno Stęszew
 Kolejka 16 – 12-13 listopada
Kotwica KórnikLipno Stęszew
Noteć CzarnkówKorona Piaski
Victoria WrześniaVictoria Skarszew
Tarnovia Tarnowo PodgórnePolonia 1908 Marcinki Kępno
Iskra SzydłowoMieszko Gniezno
Nielba WągrowiecWarta Międzychód
Obra KościanPolonia 1912 Leszno
SKP SłupcaHuragan Pobiedziska
Centra Ostrów WielkopolskiLKS Gołuchów
 Kolejka 17 – 19-20 listopada
LKS GołuchówKotwica Kórnik
Huragan PobiedziskaCentra Ostrów Wielkopolski
Polonia 1912 LesznoSKP Słupca
Warta MiędzychódObra Kościan
Mieszko GnieznoNielba Wągrowiec
Polonia 1908 Marcinki KępnoIskra Szydłowo
Victoria SkarszewTarnovia Tarnowo Podgórne
Korona PiaskiVictoria Września
Lipno StęszewNoteć Czarnków
 Kolejka 18 – 26-27 listopada
Kotwica KórnikNoteć Czarnków
Lipno StęszewVictoria Września
Korona PiaskiTarnovia Tarnowo Podgórne
Victoria SkarszewIskra Szydłowo
Polonia 1908 Marcinki KępnoNielba Wągrowiec
Mieszko GnieznoObra Kościan
Warta MiędzychódSKP Słupca
Polonia 1912 LesznoCentra Ostrów Wielkopolski
Huragan PobiedziskaLKS Gołuchów
 Kolejka 19
Huragan PobiedziskaKotwica Kórnik
LKS GołuchówPolonia 1912 Leszno
Centra Ostrów WielkopolskiWarta Międzychód
SKP SłupcaMieszko Gniezno
Obra KościanPolonia 1908 Marcinki Kępno
Nielba WągrowiecVictoria Skarszew
Iskra SzydłowoKorona Piaski
Tarnovia Tarnowo PodgórneLipno Stęszew
Victoria WrześniaNoteć Czarnków
 Kolejka 20
Kotwica KórnikVictoria Września
Noteć CzarnkówTarnovia Tarnowo Podgórne
Lipno StęszewIskra Szydłowo
Korona PiaskiNielba Wągrowiec
Victoria SkarszewObra Kościan
Polonia 1908 Marcinki KępnoSKP Słupca
Mieszko GnieznoCentra Ostrów Wielkopolski
Warta MiędzychódLKS Gołuchów
Polonia 1912 LesznoHuragan Pobiedziska
 Kolejka 21
Polonia 1912 LesznoKotwica Kórnik
Huragan PobiedziskaWarta Międzychód
LKS GołuchówMieszko Gniezno
Centra Ostrów WielkopolskiPolonia 1908 Marcinki Kępno
SKP SłupcaVictoria Skarszew
Obra KościanKorona Piaski
Nielba WągrowiecLipno Stęszew
Iskra SzydłowoNoteć Czarnków
Tarnovia Tarnowo PodgórneVictoria Września
 Kolejka 22
Kotwica KórnikTarnovia Tarnowo Podgórne
Victoria WrześniaIskra Szydłowo
Noteć CzarnkówNielba Wągrowiec
Lipno StęszewObra Kościan
Korona PiaskiSKP Słupca
Victoria SkarszewCentra Ostrów Wielkopolski
Polonia 1908 Marcinki KępnoLKS Gołuchów
Mieszko GnieznoHuragan Pobiedziska
Warta MiędzychódPolonia 1912 Leszno
 Kolejka 23
Warta MiędzychódKotwica Kórnik
Polonia 1912 LesznoMieszko Gniezno
Huragan PobiedziskaPolonia 1908 Marcinki Kępno
LKS GołuchówVictoria Skarszew
Centra Ostrów WielkopolskiKorona Piaski
SKP SłupcaLipno Stęszew
Obra KościanNoteć Czarnków
Nielba WągrowiecVictoria Września
Iskra SzydłowoTarnovia Tarnowo Podgórne
 Kolejka 24
Kotwica KórnikIskra Szydłowo
Tarnovia Tarnowo PodgórneNielba Wągrowiec
Victoria WrześniaObra Kościan
Noteć CzarnkówSKP Słupca
Lipno StęszewCentra Ostrów Wielkopolski
Korona PiaskiLKS Gołuchów
Victoria SkarszewHuragan Pobiedziska
Polonia 1908 Marcinki KępnoPolonia 1912 Leszno
Mieszko GnieznoWarta Międzychód
 Kolejka 25
Mieszko GnieznoKotwica Kórnik
Warta MiędzychódPolonia 1908 Marcinki Kępno
Polonia 1912 LesznoVictoria Skarszew
Huragan PobiedziskaKorona Piaski
LKS GołuchówLipno Stęszew
Centra Ostrów WielkopolskiNoteć Czarnków
SKP SłupcaVictoria Września
Obra KościanTarnovia Tarnowo Podgórne
Nielba WągrowiecIskra Szydłowo
 Kolejka 26
Kotwica KórnikNielba Wągrowiec
Iskra SzydłowoObra Kościan
Tarnovia Tarnowo PodgórneSKP Słupca
Victoria WrześniaCentra Ostrów Wielkopolski
Noteć CzarnkówLKS Gołuchów
Lipno StęszewHuragan Pobiedziska
Korona PiaskiPolonia 1912 Leszno
Victoria SkarszewWarta Międzychód
Polonia 1908 Marcinki KępnoMieszko Gniezno
 Kolejka 27
Polonia 1908 Marcinki KępnoKotwica Kórnik
Mieszko GnieznoVictoria Skarszew
Warta MiędzychódKorona Piaski
Polonia 1912 LesznoLipno Stęszew
Huragan PobiedziskaNoteć Czarnków
LKS GołuchówVictoria Września
Centra Ostrów WielkopolskiTarnovia Tarnowo Podgórne
SKP SłupcaIskra Szydłowo
Obra KościanNielba Wągrowiec
 Kolejka 28
Kotwica KórnikObra Kościan
Nielba WągrowiecSKP Słupca
Iskra SzydłowoCentra Ostrów Wielkopolski
Tarnovia Tarnowo PodgórneLKS Gołuchów
Victoria WrześniaHuragan Pobiedziska
Noteć CzarnkówPolonia 1912 Leszno
Lipno StęszewWarta Międzychód
Korona PiaskiMieszko Gniezno
Victoria SkarszewPolonia 1908 Marcinki Kępno
 Kolejka 29
Victoria SkarszewKotwica Kórnik
Polonia 1908 Marcinki KępnoKorona Piaski
Mieszko GnieznoLipno Stęszew
Warta MiędzychódNoteć Czarnków
Polonia 1912 LesznoVictoria Września
Huragan PobiedziskaTarnovia Tarnowo Podgórne
LKS GołuchówIskra Szydłowo
Centra Ostrów WielkopolskiNielba Wągrowiec
SKP SłupcaObra Kościan
 Kolejka 30
Kotwica KórnikSKP Słupca
Obra KościanCentra Ostrów Wielkopolski
Nielba WągrowiecLKS Gołuchów
Iskra SzydłowoHuragan Pobiedziska
Tarnovia Tarnowo PodgórnePolonia 1912 Leszno
Victoria WrześniaWarta Międzychód
Noteć CzarnkówMieszko Gniezno
Lipno StęszewPolonia 1908 Marcinki Kępno
Korona PiaskiVictoria Skarszew
 Kolejka 31
Korona PiaskiKotwica Kórnik
Victoria SkarszewLipno Stęszew
Polonia 1908 Marcinki KępnoNoteć Czarnków
Mieszko GnieznoVictoria Września
Warta MiędzychódTarnovia Tarnowo Podgórne
Polonia 1912 LesznoIskra Szydłowo
Huragan PobiedziskaNielba Wągrowiec
LKS GołuchówObra Kościan
Centra Ostrów WielkopolskiSKP Słupca
 Kolejka 32
Kotwica KórnikCentra Ostrów Wielkopolski
SKP SłupcaLKS Gołuchów
Obra KościanHuragan Pobiedziska
Nielba WągrowiecPolonia 1912 Leszno
Iskra SzydłowoWarta Międzychód
Tarnovia Tarnowo PodgórneMieszko Gniezno
Victoria WrześniaPolonia 1908 Marcinki Kępno
Noteć CzarnkówVictoria Skarszew
Lipno StęszewKorona Piaski
 Kolejka 33
Lipno StęszewKotwica Kórnik
Korona PiaskiNoteć Czarnków
Victoria SkarszewVictoria Września
Polonia 1908 Marcinki KępnoTarnovia Tarnowo Podgórne
Mieszko GnieznoIskra Szydłowo
Warta MiędzychódNielba Wągrowiec
Polonia 1912 LesznoObra Kościan
Huragan PobiedziskaSKP Słupca
LKS GołuchówCentra Ostrów Wielkopolski
 Kolejka 34
Kotwica KórnikLKS Gołuchów
Centra Ostrów WielkopolskiHuragan Pobiedziska
SKP SłupcaPolonia 1912 Leszno
Obra KościanWarta Międzychód
Nielba WągrowiecMieszko Gniezno
Iskra SzydłowoPolonia 1908 Marcinki Kępno
Tarnovia Tarnowo PodgórneVictoria Skarszew
Victoria WrześniaKorona Piaski
Noteć CzarnkówLipno Stęszew

Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 736 851 097!

Koniecznie polub nas na Facebooku: