Kiedy powrót Kildemanda? Mamy nowe ustalenia

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Kibice Aforti Startu Gniezno dopytują, kiedy na tor wróci Peter Kildemand. Wszystko wskazuje na to, że trzeba jeszcze uzbroić się w cierpliwość, choć ten powrót powinien nastąpić w najbliższym miesiącu.

--> Lubisz czytać nasze teksty? Dodaj nam energii do dalszego działania (KLIKNIJ TUTAJ)!

Kildemand to taki typ zawodnika, którego kontuzje absolutnie nie omijają. Gdy wyliże się z jednego problemu, za chwilę przychodzi kolejny. Obecnie pauzuje po upadku w trakcie meczu Startu w Gdańsku (24 kwietnia). Wówczas zanotował nieprzyjemną kraksę pod koniec spotkania. Konieczna była operacja, po której Duńczyk przystąpił do rehabilitacji.

Na razie na tor nie wrócił. I wszystko wskazuje na to, że jeszcze trochę będziemy musieli poczekać na ten moment. Z naszych informacji wynika, że obcokrajowiec Aforti Startu Gniezno chciałby zameldować gotowość do jazdy przed spotkaniem czerwono-czarnych z ROW-em Rybnik (18/19 czerwca). Czas pokaże, czy właśnie wtedy będzie zdolny do rywalizacji, czy może ten termin ulegnie przesunięciu w jedną lub drugą stronę.

Pytanie tylko, czy po kontuzji będzie dla niego miejsce w składzie. Nie wiadomo, jak do tego czasu spisywać będą się bowiem Michael Jepsen Jensen czy też Antonio Lindbaeck. Fakty są natomiast takie, że teraz przed Startem szalenie trudne spotkania. Najpierw dwumecz z Abramczyk Polonią Bydgoszcz, później wyjazd do Krosna, a dopiero potem nastąpi domowe starcie z “Rekinami” z Rybnika.

Ostatnia aktualizacja artykułu: 27 maja 2022 o godz. 07:42:30


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: