Będzie zaskakująco szybki powrót Oskara Fajfera?!

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Oskar Fajfer ma za sobą operację złamanego obojczyka. Kiedy kapitan Aforti Startu Gniezno wróci na motocykl? Nowe informacje na ten temat przekazał sam zawodnik za pośrednictwem StartTV.

--> Lubisz czytać nasze teksty? Dodaj nam energii do dalszego działania (KLIKNIJ TUTAJ)!

Może spełnić się optymistyczny scenariusz, zakładający, że Oskar Fajfer wróci na tor dwa tygodnie po operacji! To byłaby bez wątpienia świetna sprawa i pozytywna wiadomość dla kibiców – tym bardziej, że przed Startem Gniezno trudne mecze.

Fajfer w rozmowie z klubową telewizją zdradził, że początkowo sam nie wierzył, że może wrócić po tak krótkim czasie. Obecnie jest już inaczej. Dwa tygodnie po operacji, a więc jeszcze przed spotkaniem z Cellfast Wilkami Krosno (23 maja), chciałby wsiąść na motocykl i sprawdzić, jak się czuje. Jeżeli będzie dobrze – będzie ruchomość i zniknie dyskomfort oraz ból, to może wróci do składu zdecydowanie szybciej niż przewidywało wiele osób!

– Powiem szczerze, że kilka dni temu nie wierzyłem, że to będą dwa tygodnie, natomiast teraz wyznaczam sobie taki realny termin, że dwa tygodnie po operacji spróbujemy podjąć rękawice. Jeśli będzie ruchomość w stu procentach i nie będę odczuwał żadnego bólu, to będziemy walczyć – powiedział Fajfer.

Ostatnia aktualizacja artykułu: 13 maja 2022 o godz. 22:46:09


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: