“Nigdy nie był w takiej sytuacji”. Słowa menedżera Startu mogą zaskoczyć!

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Po meczu Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Aforti Start Gniezno menedżer czerwono-czarnych Błażej Skrzeszewski udzielił szerokiego wywiadu (całość TUTAJ). Wypowiedział się choćby…

TO NIC NIE KOSZTUJE. Dołącz do naszego kanału nadawczego na Facebooku i bądź na bieżąco >>> TUTAJ <<<

… o Erneście Kozie:

Myślę, że to kwestia czasu, by sobie to wszystko poukładał. To jest taka dziwna sprawa… On kupił tyle sprzętu, jest tak dosprzętowiony i doinwestowany, że musi coś znaleźć. Nigdy nie był w takiej sytuacji, jak jest obecnie. Dziwnie to brzmi, ale on nigdy nie miał nowych silników, nie miał tyle sprzętu i po prostu trzeba poszukać ten odpowiedni. Tak to wygląda. Na razie nie może znaleźć optymalnego silnika. W niedzielę była taka sinusoida. Jestem jednak zadowolony z niego, jako z zawodnika. Będę na niego stawiał, bo wiem, że ma duży potencjał, tylko trzeba poszukać to, co poszukał Szymon.

…. o potencjalnym wypożyczeniu Lindbaecka i Hellstoroema-Baengsa:

(…) Na razie nie ma żadnej opcji wypożyczenia. Zostają w klubie. (…). Powiem szczerze, że do nas tak naprawdę nie wpłynęła żadna konkretna oferta. Nikt nie zadzwonił i nie powiedział, że chce tego czy tego, dajemy tyle i tyle. Wszystko to tylko medialne doniesienia. Telefonu czy maila z propozycją od jakiegoś klubu nie było.

Jak się czuje Peter Kildemand? Przeczytaj TUTAJ >>>

… o wnioskach po klęsce z Orłem Łódź:

Będziemy robić tak, żeby było dobrze i żeby wszyscy zawodnicy byli zadowoleni i by kibice byli zadowoleni, żeby było widowisko. Mamy nadzieję, że to się uda w kolejnym meczu i wpadek już nie będzie. 

… o słowach Stanisława Gały, że tor był taki, jak chcieli zawodnicy:

Nie będę się wypowiadać na ten temat.

… o torze na następny mecz:

Musi na to się złożyć wiele czynników – pogoda i inne rzeczy. Będziemy starać się przygotować taki tor, który będą chcieli zawodnicy i który będzie do walki.

Ostatnia aktualizacja artykułu: 24 kwietnia 2022 o godz. 19:12:19


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku:

Zobacz, jak oceniliśmy zawodników Startu po meczu z Unią Tarnów. KLIKNIJ TUTAJ >>>.

Najnowsze informacje żużlowe znajdziesz TUTAJ >>>.