Mecze Orła z kibicami

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Miłośnicy Orła Gniezno nie mają łatwo. Jeszcze niedawno ich udział w spotkaniach ligowych ograniczała pandemia koronawirusa, a teraz przeszkodą stał się fakt, że wokół gnieźnieńskiego toru toczą się prace budowlane.

--> Lubisz czytać nasze teksty? Dodaj nam energii do dalszego działania (KLIKNIJ TUTAJ)!

Z tego powodu klub nie mógł zaprosić kibiców na pierwszy w tym roku sparing z Szawerem Leszno. Na szczęście problem udało się rozwiązać i dziś już wiemy, że fani będą mogli pojawiać się na spotkaniach ligowych ekipy z pierwszej stolicy Polski!

Będą jednak pewne ograniczenia. Ze względu na trwające prace, kibice będą mogli śledzić zmagania na torze jedynie z perspektywy drugiego łuku i trybuny z krzesełkami. Pierwszy łuk i prosta pozostaną wyłączone z użytku.

Uprzejmie prosimy o dostosowanie się do tych obostrzeń i cierpliwość. Po remoncie gnieźnieńskiego toru wszystko wróci do normy!

Dodajmy, że pierwszy domowy mecz w sezonie 2022 drużyna Aseko Orła Gniezno, a więc aktualny Drużynowy Mistrz Polski, pojedzie 24 kwietnia. Tego dnia podopieczni trenera Marcina Puka podejmą zespół Drwęcy Kaszczorek.

Ostatnia aktualizacja artykułu: 30 marca 2022 o godz. 11:13:36


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: