Fatalne wieści ze Stelli. Supersnajper kontuzjowany!

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Już w sobotę Stella Gniezno wróci do rywalizacji na trawie (drużynę czeka zaległy pojedynek z Wartą Poznań). Niestety, póki co gnieźnieński zespół będzie musiał sobie radzić bez mocnego ogniwa, jakim jest bez wątpienia Artur Mikuła.

TO NIC NIE KOSZTUJE. Dołącz do naszego kanału nadawczego na Facebooku i bądź na bieżąco >>> TUTAJ <<<

Z trenerem Stelli Rafałem Grotowskim rozmawialiśmy o przygotowaniach do drugiej rundy sezonu trawiastego. Szkoleniowiec zdradził nam, że niestety odnowił się uraz supersnajpera Artura Mikuły.

– Na razie spokojnie trenujemy. Jutro (środa) gramy kolejny sparing na treningu. W sobotę gramy zaległy mecz z poprzedniej rundy, a od następnego weekendu ruszamy z rundą wiosenną. Jeśli chodzi o naszą drużynę, to troszeczkę problemów się pojawiło, bo prawdopodobnie na ileś meczów wypadnie nam Artur Mikuła ze względu na odnowioną kontuzję barku. Bodajże 1 kwietnia jedzie na kolejną konsultację i będzie decyzja, czy będzie musiał przejść operację – przekazał nam trener Rafał Grotowski.

Stella nie dokonała żadnych wzmocnień. – Mamy swoją kadrę, ale i problemy związane z kontuzjami. Łukasz Wierzbicki też na razie nie będzie bronił, ale już w końcówce sezonu halowego go nie mieliśmy, więc byliśmy na to przygotowani. Michał Wilgosz bardzo dobrze się spisywał w rozgrywkach halowych. Liczymy zatem, że tutaj też godnie zastąpi Łukasza. Jest jeszcze problem z Maksiem Budnikiem, on po prostu potrzebuje trochę czasu, bo okazało się, że kość piszczelowa jest pęknięta i musi się do końca zrosnąć – dodał szkoleniowiec.

A jaki cel stawia przed swoim zespołem? – Mamy sześć punktów i naszym celem jest podjęcie walki o utrzymanie się. Na razie sytuacja jest dobra, więc chcemy to utrzymanie sobie zapewnić. To jest nasz podstawowy cel na rundę wiosenną – podsumował Rafał Grotowski.

Ostatnia aktualizacja artykułu: 29 marca 2022 o godz. 19:42:26


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: