Krzysztof Wolkiewicz tłumaczy, dlaczego wrócił do Mieszka Gniezno

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Krzysztof Wolkiewicz to nowy-stary zawodnik Mieszka Gniezno. Dlaczego zdecydował się wrócić do ekipy z pierwszej stolicy Polski?

TO NIC NIE KOSZTUJE. Dołącz do naszego kanału nadawczego na Facebooku i bądź na bieżąco >>> TUTAJ <<<

Obowiązywał mnie kontrakt z Lubuszaninem Drezdenko do końca sezonu, ale z różnych przyczyn zdecydowałem się na powrót, ponieważ było zainteresowanie moją osobą w Mieszku Gniezno. Na pewno wpłynęła na to też odległość, którą musiałem pokonywać na treningi. Do Drezdenka z Poznania miałem ponad 100 kilometrów. Na pewno była to duża odległość. Przez pół roku jakoś dawałem radę, ale teraz zdecydowałem się na inny klub. – podkreślił w rozmowie ze sportzpazurem.pl.

Z Mieszkiem Gniezno mam bardzo dobre wspomnienia. Jeśli pojawiła się taka możliwość, by na nowo nawiązać współpracę, to ja byłem jak najbardziej “za”. Dostałem telefon, umówiłem się na spotkanie i po prostu bardzo szybko się dogadaliśmy. Obie strony były zainteresowane, więc nie było żadnego problemu, by to dopiąć. Nie było też żadnego problemu z moim byłym zespołem, by mnie puścili. Umowa mnie obowiązywała, ale prezes klubu poszedł mi na rękę i nie robił żadnych problemów – dodał Wolkiewicz.

Już dziś wieczorem zajrzyjcie na nasz facebookowy fanpage, gdzie pojawi się dłuższa rozmowa z Krzysztofem Wolkiewiczem!

Ostatnia aktualizacja artykułu: 27 stycznia 2022 o godz. 12:14:53


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: