Pokazała efekty pięcioletniej pracy. “Sorki, jeżeli myślisz inaczej”

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Martyna Bruch może się pochwalić różnymi sukcesami, jak chociażby NPC Bikini Fitness Competitior, dwoma złotymi medalami w Pucharze Polski NPC Novice i Open Class C, a także srebrem w Pucharz Mistrzów Pro Qualifier Class C. Witkowianka spełnia się też w roli trenerki personalnej. Sportsmenka nie ukrywa, że praca nad sylwetką wymaga skrupulatnej pracy.

TO NIC NIE KOSZTUJE. Dołącz do naszego kanału nadawczego na Facebooku i bądź na bieżąco >>> TUTAJ <<<

“Musisz pokochać cały proces, a nie tylko efekt końcowy. Każdy dzień, każde 24h może przybliżyć Cię do sukcesu” – podkreśla Martyna Bruch w najnowszym wpisie na Instagramie.

Ale Martyna, ja nie mam czasu? Ok, spójrz!

Śpisz 8 godzin, pracujesz 8 godzin- zostaje 8 co nie?

No ale nadal nie masz czasu. Przecież jest nowy sezon top serialu na Netflixie, musisz poleżeć na kanapie, przeglądać sociale przez 5 godzin. No „przecież mi się należy”.

Jeżeli takie wymówki wygrywają, to sukces Ci się nie należy 

dodaje.

Później odnosi się do opublikowanych zdjęć. Ile potrzebowała na metamorfozę? “5 lat! Tak dokładnie 5 lat… To lata pracy! Sorki, jeżeli myślisz inaczej” – podsumowuje.

Warto dodać, że 28-29 maja Martyna Bruch weźmie udział w kolejnych zawodach, więc będzie miała szansę na poszerzenie listy swoich osiągnięć.

Ostatnia aktualizacja artykułu: 27 stycznia 2022 o godz. 14:49:12


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: