Powrót Krakowiaka do Startu? Zawodnik nie owija w bawełnę

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Ostatnio w Pitbike Gniezno KXD #SGLive gościł Norbert Krakowiak. Żużlowca pochodzącego z Witkowa pytaliśmy choćby o to, czy po tym, jak odszedł ze Startu Gniezno, pojawiał się wątek jego powrotu do klubu z W25. Udzielił szczerej odpowiedzi.

TO NIC NIE KOSZTUJE. Dołącz do naszego kanału nadawczego na Facebooku i bądź na bieżąco >>> TUTAJ <<<

– Tak, myślę, że mogę to powiedzieć, iż z panem Rafaelem Wojciechowskim co roku jesteśmy w kontakcie i rozmawiamy, natomiast pan Rafał jest takim człowiekiem, który rozumie moje decyzje, że chcę jeździć w ekstralidze i jeśli mam taką możliwość, to na pewno będę z niej korzystał, żeby się rozwijać. Zawsze gdzieś te rozmowy jednak się pojawiają. Konkretów może jakichś nigdy nie było, ale rozmawiamy i zawsze się śmiejemy, że pewnie gdzieś kiedyś się spotkamy, więc zobaczymy – mówił Krakowiak.

Czy przed sezonem 2022 też takie rozmowy były?

Jak powiedziałem, rozmawialiśmy z panem Rafałem, natomiast nasza sytuacja w GKM-ie była taka, że dosyć długo nie wiedzieliśmy, w jakiej lidze będziemy jeździć, więc też za bardzo nie chciałem sobie zawracać głowy. Tak naprawdę gdy się utrzymaliśmy, to usiedliśmy do rozmów w Grudziądzu, więc od razu też powiadomiłem pana Rafała o tym, jaka jest moja decyzja i tak to wygląda – podsumował zawodnik Zooleszcz GKM-u Grudziądz.

Ostatnia aktualizacja artykułu: 26 stycznia 2022 o godz. 18:15:56


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: