Wychowanka MKS Gniezno podsumowuje igrzyska. “Miałam w sobie dużo smutku i zerową motywację”

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Martyna Galant, wychowanka MKS Gniezno, ma za sobą występ na igrzyskach olimpijskich Tokio 2020. “W półfinale zabrało nieco szczęścia, ale mimo przewrotki dziewczyn przede mną był to dobry bieg!” – pisze na Facebooku.

Galant nie ukrywa, że jadąc na igrzyska “miała w sobie dużo smutku i zerową motywację”. Wszystko zmieniło się jednak z dnia na dzień – dzięki jej chłopakowi, rodzinie i kilku innym osobom. Twardo przekonywali Martynę, że to jedyna słuszna decyzja. Dzięki temu mogła spełnić nie tylko swoje marzenie, ale też marzenie jej taty.

“Szkoda, że nie oglądał tego na żywo, ale wszystko nagrane i czeka aż się obudzi. Będzie ze mnie dumny! Jestem na maksa wdzięczna za wsparcie moich najbliższych. Gdyby nie oni, to zmarnowałabym lata ciężkiej pracy i przegapiła życiową okazję” – podkreśla lekkoatletka.

“Bycie tutaj to cudowne doświadczenie! Ściganie się z najlepszymi kobietami na świecie dało mi dużo wiary i pewności siebie. Pomimo że nie wystąpię w finale i tak czuję się jak zwycięzca, Mam nowe, długo wyczekiwane PB (które na pewno jest do poprawy!!) i z szarego końca przesunęłam się na 23 miejsce. Jestem półfinalistką Igrzysk Olimpijskich – brzmi to dumnie, ale na pewno nie spocznę na laurach! Wakacje muszą jeszcze poczekać, ponieważ przede mną kilka startów. Liczę, że tam także będzie bardzo szybko.

Za przygotowanie mnie do najważniejszej imprezy sportowej należą się ogromne podziękowania dla mojego trenera Ryszarda Ostrowskiego. To największy sukces w naszej karierze!A Wam drodzy kibice dziękuję za poświęcenie swojego czasu na trzymanie kciuków i kibicowanie przed telewizorem, a także piękne wiadomości i dobrą energię

Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020 – mission completed!” – podsumowuje Martyna Galant.


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 736 851 097!

Koniecznie polub nas na Facebooku: