“Ten sezon wyraźnie mu nie wyszedł”

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Wiele osób zauważa, że w tym sezonie Frederik Jakobsen nie wykorzystuje w pełni swojego potencjału. Liczono, że będzie solidniejszym ogniwem Aforti Startu Gniezno. Co na temat dyspozycji Duńczyka powiedział w programie “Magazyn Żużel” Rafael Wojciechowski, opiekun czerwono-czarnych?

Ten sezon wyraźnie mu nie wyszedł. Na pewno pojechał poniżej swoich oczekiwań i poniżej oczekiwań klubu. Trzeba powiedzieć, że spodziewaliśmy się troszeczkę więcej, ale taki jest sport żużlowy. Nie zawsze można utrzymać rok w rok tak wysoki poziom, zwłaszcza u młodych zawodników bywają takie wahania z różnych powodów, przypuszczam, że głównie sprzętowych, ale czasem są to też kwestie mentalne i okołosportowe – spostrzegł Rafael Wojciechowski.

Opiekun Aforti Startu Gniezno wierzy w to, że przyszłość w wykonaniu Jakobsena będzie solidniejsza. Absolutnie nie powątpiewa w to, że stać go na sporo, co zresztą pokazywał w tym sezonie, ale nie w każdym spotkaniu.

Wierzę, że ten zawodnik wróci na odpowiedni poziom. Zresztą w tym sezonie, w niektórych meczach pokazał, że potrafi być liderem zespołu. Zabrakło stabilizacji – podkreślił menedżer sportowy gnieźnieńskiej drużyny.


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 736 851 097!

Koniecznie polub nas na Facebooku: