Rafał Dobrucki w Starcie Gniezno? Zapytaliśmy

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Jakiś czas temu informowaliśmy o plotkach mówiących o tym, że Start Gniezno zainteresował się pozyskaniem selekcjonera reprezentacji Polski Rafała Dobruckiego na stanowisko szkoleniowca. Wówczas wydawało się, że o pozytywny finisz tych rozmów będzie ciężko. Jak jest teraz?

Konkretnych informacji nie mamy, choć nieustannie pojawiają się pogłoski, że coś jest na rzeczy. Postanowiliśmy zapytać o to menedżera Startu Rafaela Wojciechowskiego.

ZOBACZ TAKŻE:   WLH. Derby naszego miasta dla Syljaru Symix AutoGniezno!

Nie komentuję plotek. Na razie niczego nie zdradzę w tym temacie – powiedział Wojciechowski.

Portal WP SportoweFakty zapytał natomiast Rafała Dobruckiego. Selekcjoner reprezentacji Polski uciekł od odpowiedzi. – Pomidor – rzucił krótko.

ZOBACZ TAKŻE:   Kiedy koniec prac przy W25? Mamy komentarz

Kiedy poznamy następcę Wojciechowskiego? – Myślę, że musimy jeszcze uzbroić się w cierpliwość. Rozmowy trwają. Myślę, że przed końcem sezonu raczej ich efektów nie poznamy, ale jest taka nadzieja, że we wrześniu będzie przedstawiony nowy menedżer. Rozmowy trwają. Trudno określić termin przedstawienia nowego menedżera, ale na pewno stanie się to przez rozpoczęciem nowego sezonu – zapewnił opiekun czerwono-czarnych.

ZOBACZ TAKŻE:   Start Gniezno planuje obóz. Gdzie pojadą nasi żużlowcy?

A z iloma osobami rozmawia Start? – Powiem szczerze, że to jest na razie tajemnicą. Nie chciałbym niczego zdradzać – dodał Rafael Wojciechowski.


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 736 851 097!

Koniecznie polub nas na Facebooku: