We wtorkowy wieczór zawodnicy Aforti Startu Gniezno ścigali się w Szwecji. Furory nie zrobili.
--> Lubisz czytać nasze teksty? Dodaj nam energii do dalszego działania (KLIKNIJ TUTAJ)!
Wyniki za eSpeedway.pl:
Rospiggarna Hallstavik: 45
1. Kim Nilsson (2*,2,1,1,3) 9+1
2. Patryk Dudek (3,1*,3,3,2) 12+1
3. Timo Lahti (3,2*,1,0,1) 7+1
4. Kai Huckenbeck (D,3,2,3,W) 8
5. Adrian Miedziński (D,2,1,1,3) 7
6. Daniel Henderson (1,1,0,T,W) 2
Vetlanda Speedway: 45
1. Tomasz Gapiński (0,0,3,1*,1) 5+1
2. Victor Palovaara (1,1,2*,0,2) 6+1
3. Brady Kurtz (2,3,2,2,0) 9
4. Peter Ljung (1,U,0,2,1) 4
5. Szymon Woźniak (3,3,3,3,3) 15
6. Filip Hjelmland (2*,0,U,2,2) 6+1
7. Alexander Woentin () –
Bieg po biegu:
1. P. Dudek, K. Nilsson, V. Palovaara, T. Gapiński 5:1 (5:1)
2. T. Lahti, B. Kurtz, P. Ljung, K. Huckenbeck (D) 3:3 (8:4)
3. Sz. Woźniak, F. Hjelmland, D. Henderson, A. Miedziński (D) 1:5 (9:9)
4. K. Huckenbeck, T. Lahti, V. Palovaara, T. Gapiński 5:1 (14:10)
5. B. Kurtz, A. Miedziński, D. Henderson, P. Ljung (U) 3:3 (17:13)
6. Sz. Woźniak, K. Nilsson, P. Dudek, F. Hjelmland 3:3 (20:16)
7. T. Gapiński, V. Palovaara, A. Miedziński, D. Henderson 1:5 (21:21)
8. P. Dudek, B. Kurtz, K. Nilsson, P. Ljung 4:2 (25:23)
9. Sz. Woźniak, K. Huckenbeck, T. Lahti, F. Hjelmland (U) 3:3 (28:26)
10. K. Huckenbeck, B. Kurtz, K. Nilsson, V. Palovaara 4:2 (32:28)
11. Sz. Woźniak, F. Hjelmland, A. Miedziński, 1:5 (33:33)
12. P. Dudek, P. Ljung, T. Gapiński, T. Lahti 3:3 (36:36)
13. A. Miedziński, V. Palovaara, P. Ljung, D. Henderson (W) 3:3 (39:39)
14. K. Nilsson, F. Hjelmland, T. Gapiński, K. Huckenbeck (W) 3:3 (42:42)
15. Sz. Woźniak, P. Dudek, T. Lahti, B. Kurtz 3:3 (45:45)
Smederna Eskilstuna: 56
1. Michael Jepsen Jensen (2*,3,3,3,1) 12+1
2. Kacper Woryna (3,1,2*,2*,2*) 10+3
3. Gleb Czugunow (1,D,3,3,3) 10
4. Andrzej Lebiediew (3,3,2*,2*,3) 13+2
5. Pontus Aspgren (3,3,1,2) 9
6. Max Belsing (0,0,0) 0
7. Johannes Stark (1,0,1) 2
Masarna Avesta: 34
1. Piotr Pawlicki (1,1,3,3,0,2) 10
2. Przrmysław Pawlicki (0,2,2*,1,2*,0) 7+2
3. Martin Smolinski (0,2,1,0,3) 6
4. Phillip Hellstroem-Baengs (2,1*,0,1,0) 4+1
5. David Bellego (2,2,1,1,1) 7
6. Emil Millberg (0) 0
7. Alexander Liljekvist (D,0) 0
Bieg po biegu:
1. K. Woryna, M. Jepsen Jensen, P. Pawlicki, Prz. Pawlicki 5:1 (5:1)
2. A. Lebiediew, P. Hellstroem-Baengs, G. Czugunow, M. Smolinski 4:2 (9:3)
3. P. Aspgren, D. Bellego, J. Stark, A. Liljekvist 4:2 (13:5)
4. A. Lebiediew, Prz. Pawlicki, P. Pawlicki, G. Czugunow (D) 3:3 (16:8)
5. P. Aspgren, M. Smolinski, P. Hellstroem-Baengs, J. Stark 3:3 (19:11)
6. M. Jepsen Jensen, D. Bellego, K. Woryna, A. Liljekvist 4:2 (23:13)
7. P. Pawlicki, Prz. Pawlicki, P. Aspgren, M. Belsing 1:5 (24:18)
8. M. Jepsen Jensen, K. Woryna, M. Smolinski, P. Hellstroem-Baengs 5:1 (29:19)
9. G. Czugunow, A. Lebiediew, D. Bellego, E. Millberg 5:1 (34:20)
10. M. Jepsen Jensen, A. Lebiediew, Prz. Pawlicki, M. Smolinski 5:1 (39:21)
11. P. Pawlicki, P. Aspgren, D. Bellego, M. Belsing 2:4 (41:25)
12. G. Czugunow, K. Woryna, P. Hellstroem-Baengs, P. Pawlicki 5:1 (46:26)
13. M. Smolinski, Prz. Pawlicki, J. Stark, M. Belsing 1:5 (47:31)
14. G. Czugunow, K. Woryna, D. Bellego, P. Hellstroem-Baengs 5:1 (52:32)
15. A. Lebiediew, P. Pawlicki, M. Jepsen Jensen, Prz. Pawlicki 4:2 (56:34)
Ostatnia aktualizacja artykułu: 28 lipca 2021 o godz. 07:49:13
Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!
Koniecznie polub nas na Facebooku: