Ekstraligowiec zabierze Mateusza Jabłońskiego? Rafael Wojciechowski zabrał głos!

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Póki co Mateusz Jabłoński pojedzie w barwach Motoru Lublin w Drużynowych Mistrzostwach Polski Juniorów. Jednocześnie pojawia się dużo, dużo plotek, że może opuścić Start Gniezno i trafić do któregoś z ekstraligowców!

Podobno młodym Jabłońskim mocno interesuje się właśnie Motor Lublin, a rzekomo również i Sparta Wrocław zawiesiła na nim oko. Trzeba sobie jednak uczciwie powiedzieć, że grono zainteresowanych tak perspektywicznym zawodnikiem pewnie jest znacznie szersze.

Czy w związku z tym w Starcie drżą o jego przyszłość? – Mateusz jedzie jako gość w klubie z Lublina. Oczywiście, że pewnie różne kluby będą zainteresowane młodym zawodnikiem, ale na dzień dzisiejszy za wcześnie, by na ten temat rozmawiać. Mateusz ma ważny kontrakt w Starcie Gniezno do 2023 roku i na razie nie przewidujemy opcji, żeby zmieniał klub. Myślę zatem, że nie ma tematu, a zainteresowanie pewnie będzie, bo jest młodym, uzdolnionym zawodnikiem. To jest logiczne – powiedział Rafael Wojciechowski, menedżer Aforti Startu Gniezno.

Czy wobec tego na razie gnieźnianie są spokojni o to, że Mateusz Jabłoński będzie jeździć w Starcie? – Tak – odpowiedział nam krótko Wojciechowski.


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 736 851 097!

Koniecznie polub nas na Facebooku: