Zawodnicy Diamentu z sukcesami w Poznaniu!

Podoba Ci się ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

W minioną sobotę 29 maja 2021 roku triathloniści Diamentu Gniezno brali udział w “Ogólnopolskich Zawodach Pływackich Dzieci i Młodzików” w Poznaniu. W zawodach starowało blisko 600 zawodników z 36 klubów z całej Polski (rocznik 2008 i młodsi).

ZOBACZ TAKŻE:   Nie żyje Henryk Olszak, były zawodnik Startu Gniezno

Klub GTT Diament Budex Gniezno reprezentowało 9 zawodników: Weronika Tomczak, Julia Trzosek, Daniela Skotarczak, Michalina Zamiara, Borys Wojtkowiak, Jakub Chudy, Nikodem Recki, Antoni Synoradzki, Borys Kuszak.

Zawodnicy Diamentu zaliczyli świetne starty i pokazali się z jak najlepszej strony: Weronika Tomczak (2009r) na dystansie 200 m st. dowolnym wywalczyła 3 miejsce. Borys Wojtkowiak (2011r) na dystansie 100 m st. klasycznym wywalczył brązowy medal.

ZOBACZ TAKŻE:   Nieoficjalnie: Tej zawodniczki nie zobaczymy już w barwach MKS PR Gniezno!

Julia Trzosek (2011) otarła się o podium zajmując 4 miejsce na 100 m st. dowolnym. Pozostali młodzi zawodnicy , tym razem bez miejsc medalowych, również dobrze zaprezentowali się i co najważniejsze często poprawiali swoje rekordy życiowe.

ZOBACZ TAKŻE:   Mecz Abramczyk Polonia Bydgoszcz - Aforti Start Gniezno zagrożony?!

W Poznaniu na Termach Maltańskich zawodnicy klubu GTT Diament Budex Gniezno podjęli rywalizację z ogólnopolską czołówką młodych pływaków i tym bardziej należą się wszystkim zawodnikom wielkie gratulacje.


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 736 851 097!

Koniecznie polub nas na Facebooku: