Konkret Gniezno rzuca wyzwanie prezydentowi Tomaszowi Budaszowi. Z myślą o Oldze Miśkiewicz!

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Konkret Gniezno włącza się w pomoc dla Olgi Miśkiewicz, która potrzebuje ogromu pieniędzy, by móc przyjąć lek na SMA. Przy tej okazji prezes klubu Maciej Kiełpiński rzuca wyzwanie prezydentowi Tomaszowi Budaszowi!

Już w czerwcu ruszy rywalizacja o tytuł Rowerowej Stolicy Polski. W związku z tym w klubie Konkret Gniezno panuje pełna mobilizacja. Grupa chce wykręcić jak najwięcej kilometrów, bo właśnie od tego zależy, ile pieniędzy trafi na konto Olgi. Przy okazji wyzwanie dostał prezydent Tomasz Budasz.

“Nasza pomoc polega na tym,ż e będziemy kręcić jak najwięcej kilometrów, bo od tego zależy suma, jaką przeznaczymy na pomoc Oldze. Osobiście zapraszam do pomocy. Za każdy kilometr przejechany (w naszej grupie-KONKRET GNIEZNO) przez Pana Prezydenta płacimy na konto fundacji 10 groszy! Mamy przecież umowę” – pisze na Facebooku Maciej Kiełpiński.

Mobilizuje jednocześnie swoich podopiecznych.

“Wszystkie dzieci z klubu pływackiego KONKRET GNIEZNO,przesiadają się w czerwcu na rowery i kręcą z nami!!!!! Bądź jak oni!!!
Niedługo z tej okazji podejmiemy fajną inicjatywę, więc zbierajmy ekipę kochani, oby było nas jak najwięcej. Zapraszajmy znajomych do grupy i na rowery. Zobaczycie,że nie spodziewaliście się tego jaką mamy moc!!! – dodaje Kiełpiński.

Szczegóły znajdziecie tutaj >>>


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: