GTM Start Gniezno wznawia sprzedaż karnetów. Będą też bilety jednorazowe!

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Od 15 maja możliwy jest powrót kibiców na stadiony! Oznacza to, że najbliższe spotkania czerwono-czarnych dostępne będą dla publiczności. 17 maja AFORTI Start podejmie na własnym torze Cellfast Wilki Krosno, a dzień później w zaległym meczu eWinner 1. Ligi podejmować będziemy Orła Łódź. W związku z dostępnością stadionów uruchamiamy sprzedaż dodatkowej puli karnetów.

--> Lubisz czytać nasze teksty? Dodaj nam energii do dalszego działania (KLIKNIJ TUTAJ)!

Karnety nabyć można tylko w sekretariacie GTM Start od poniedziałku 10 maja (w godzinach 10.00-16.00) w następujących cenach:
– karnet normalny – 240 zł
– karnet ulgowy – 180 zł
– karnet dziecięcy – 60 zł

Posiadacze karnetów mają możliwość wstępu na sześć spotkań rundy zasadniczej. Dodatkowo, w ramach rekompensaty za pojedynek ze Zdunek Wybrzeżem Gdańsk posiadaczom karnetów proponujemy: wstęp na półfinał IMP w Gnieźnie (9 czerwca) wraz z programem zawodów oraz w przypadku awansu do kolejnej fazy rozgrywek – wstęp na rundy DMPJ na torze w Gnieźnie.

Jednostkowe ceny biletów na mecze z drużynami z Krosna oraz Łodzi przedstawiają się następująco:
– bilet trybuna – 50 zł
– bilet normalny – 40 zł
– bilet ulgowy – 30 zł
– bilet dziecięcy – 10 zł
– program zawodów – 15 zł

Pojedyncze bilety dostępne będą w sprzedaży on-line oraz stacjonarnej – sklep odzieżowy MANEKIN ul. Dąbrówki 23/1. O rozpoczęciu sprzedaży poinformujemy odrębnym komunikatem. Sprzedaż wejściówek prowadzona będzie także przed stadionem w dniu każdego ze spotkań w ramach eWinner 1. Ligi.

Ostatnia aktualizacja artykułu: 7 maja 2021 o godz. 11:14:26


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: