Co z eWinner 1. Ligą? Jest głos z góry!

Podoba Ci się ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Co to będzie, co to będzie – zastanawiają się kibice, zastanawiają się żużlowcy, zastanawiają się też działacze. Są głosy wskazujące na to, że rozgrywki eWinner 1. Ligi niemal na pewno zostaną opóźnione. Szef GKSŻ Piotr Szymański tonuje jednak nastroje. Z jego przekazu jasno wynika, że jeszcze nic nie jest przesądzone!

ZOBACZ TAKŻE:   Problem przed derbami Wielkopolski. "Brakuje lekarzy"

Decyzja dot. rozgrywek eWinner 1. Ligi ma zapaść 16 marca.

Myślę, że to optymalny czas na taką decyzję, bo będziemy mieli trzy tygodnie do pierwszego meczu – mówi przewodniczący GKSŻ Piotr Szymański, cytowany przez polskizuzel.pl. –  Na poprzednim spotkaniu prezesów pierwszej ligi jasno sobie określiliśmy, że decyzję podejmiemy 19 marca. Wszyscy na to się zgodzili. Nikt nie oponował. Ostatecznie GKSŻ patrząc na sytuację, przyspieszyła termin decyzji. Zapadnie ona 16 marca. Dlatego prosimy prezesów i pracowników klubów o powstrzymanie się od wielkich dywagacji. Jak coś ustalamy, to wszyscy powinniśmy się tego trzymać – dodał.

ZOBACZ TAKŻE:   Ostrovia - Start. Okrojona transmisja z derbów

“Wpływ na ostateczną decyzję będzie miała przede wszystkim sytuacja pandemiczna. Jeśli będzie bardzo dużo zakażeń, to wtedy będzie to poważny argument za przekładaniem ligi. Z ferowaniem wyroków trzeba jednak jeszcze chwilę poczekać” – podkreślono na stronie internetowej polskizuzel.pl.

ZOBACZ TAKŻE:   Szokujące zdarzenie w III lidze. Zawodnik uderzył kierownika!

Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 736 851 097!

Koniecznie polub nas na Facebooku: