Mocny głos ws. opóźnienia eWinner 1. Ligi. Działacz mówi o ośmieszeniu żużla!

Podoba Ci się ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Działacz Orła Łódź Witold Skrzydlewski słynie z tego, że nie gryzie się w język. Tak było i tym razem. W rozmowie z portalem WP SportoweFakty w dosadny sposób skomentował pomysł polegający na przełożeniu startu eWinner 1. Ligi.

ZOBACZ TAKŻE:   Start Gniezno zaprezentował kevlar na sezon 2021!

Coraz więcej mówi się o tym, że eWinner 1. Liga może ruszyć z opóźnieniem. To z pewnością spodobałoby się Aforti Startowi Gniezno. Menedżer drużyny Rafael Wojciechowski mówił ostatnio, że chciałby, żeby sezon rozpoczął się miesiąc później.

Koncepcja rozpoczęcia rozgrywek z poślizgiem totalnie nie podoba się Witoldowi Skrzydlewskiemu z Orła Łódź.

ZOBACZ TAKŻE:   Menedżer Startu nie ma wątpliwości. Antyreklama wisiała w powietrzu!

Jeśli nie dotrzymamy terminu, to się ośmieszymy – zaznacza w rozmowie z WP SportoweFakty. – Przełożenie ligi będzie dowodem, że w żużlu nie obowiązują żadne reguły. Na spotkaniu wypowiem się jasno. Wszyscy usłyszą ode mnie, że terminy są święte i należy ich dotrzymywać. Ja tak postępuję. Na podstawie kalendarza przygotowaliśmy drużynę. Zorganizowaliśmy zawodnikom nawet specjalny obóz. O czym my zatem w ogóle mówimy? – dodaje.

ZOBACZ TAKŻE:   Mecz Arged Malesa Ostrów - Aforti Start przerwany!

Decyzja ws. startu eWinner 1. Ligi ma zapaść w połowie marca, kiedy to odbędzie się wideokonferencja klubów z przedstawicielami GKSŻ.


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 736 851 097!

Koniecznie polub nas na Facebooku: