Zmiany na stadionie żużlowym! Zniknie szpetny element

Podoba Ci się ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Prezydent Gniezna Tomasz Budasz mówił przed kamerą StartTV o tym, jakie zmiany są planowane na stadionie żużlowym. Okazuje się, że trochę w najbliższej przyszłości będzie się dziać.

Najważniejsza zmiana jest taka, że na płycie stadionu nie będzie już lodowiska. Zostanie ono przeniesione w inne miejsce. Na pewno sam tor będzie lepiej wyglądał po zimie, podobnie jak i ten teren, który tutaj jest – spostrzegł prezydent.

ZOBACZ TAKŻE:   Szokujące zdarzenie w III lidze. Zawodnik uderzył kierownika!

Później zdradził, że będzie zmiana, jeśli chodzi o wieżyczkę. Nie ma co ukrywać, że tę aktualną można uznać za szpecący element.

Na bieżąco współpracujemy z klubem, bo ten stadion musi być coraz ładniejszy i spełniać wymogi, które stawiają. Chyba tą najtrudniejszą rzeczą, którą trzeba zrobić na początku, to jest ta wieżyczka. Rozmawiamy z panem Rafaelem, jak ona powinna wyglądać – podkreślił prezydent Budasz.

ZOBACZ TAKŻE:   GTM Start Gniezno wydał komunikat dla karnetowiczów. Jaka rekompensata?

Wieżyczka wygląda, jak wygląda. Coś z tym zrobimy. Musimy dość szybko zacząć to robić. Drugą, bardzo ważną rzeczą jest odwodnienie liniowe – czy chcemy, czy nie. Mam nadzieję, że te dreny, które są tutaj założone, są dobre. Kilka lat temu dokonywaliśmy udrożnień, więc jest przepływ, powycinaliśmy stare, spróchniałe drzewa i jest dobry spad do Wrzesińskiej, więc myślę, że to nie będzie takie drogie. Już toczy się dokumentacja. Myślę, że jeśli uda się w tym oku zrobić dokumentację, to jeśli pojawią się środki, to na koniec roku byśmy to wykonali. Oczywiście zależy to też od tego, jak długo chłopacy będą jeździć – podkreślił włodarz.

ZOBACZ TAKŻE:   Kiedy powtórka meczu w Ostrowie Wlkp.?

Prezydent Tomasz Budasz widzi też potrzebę zadbania o murawę. Ma być lepiej!


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 736 851 097!

Koniecznie polub nas na Facebooku: