“Bardzo szybko zostaliśmy zweryfikowani”

Podoba Ci się ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Było zwycięstwo 10:0 w Szamotułach, a następnie porażka z Vitcovią Witkowo 0:3 w Trzemesznie – w ten sposób seniorzy Mieszka Gniezno zakończyli okres sparingowy. Jak ten ostatni mecz podsumował trener gnieźnian Przemysław Urbaniak?

“Po ostatnim sparingu z Witkowem na pewno nie można być zadowolonym. Sam wynik mówi o tym, że ponieśliśmy porażkę, ale generalnie dużo rzeczy zawiodło. Do końca jeszcze tego wszystkiego nie przeanalizowaliśmy. We wtorek mamy trening i na pewno będą przeprowadzone rozmowy z drużyną, aczkolwiek też nie robimy jakiejś wielkiej tragedii, bo to było trzecie spotkanie w ciągu tygodnia – znowu. Nie chcę usprawiedliwiać drużyny, ale sam pan redaktor wie, jak to jest, jeśli drużyna gra trzy mecze w tygodniu. Nie ukrywam, że pewnie w głowach było też pewne zwycięstwo w Szamotułach, dosyć mocne i zdecydowane. Może niektórym już się wydawało, że są nie wiadomo gdzie. Bardzo szybko zostaliśmy zweryfikowani, zasłużona wygrana Vitcovii, aczkolwiek zespół Mieszka też miał swoje sytuacje, ale w tym meczu byliśmy nieskuteczni” – powiedział w rozmowie ze sportzpazurem.pl.

ZOBACZ TAKŻE:   KS Gniezno mógł być jeszcze mocniejszy! Z nimi toczyły się rozmowy

Teraz Mieszko skupia się już na oficjalnych rozgrywkach. Jeżeli pogoda pozwoli, to w sobotę o godz. 14:00 gnieźnianie zagrają na wyjeździe z ekipą z Łobżenicy. Ma to być pojedynek pucharowy. Ostateczne potwierdzenie ws. terminu i lokalizacji będziemy mieć w czwartek.

ZOBACZ TAKŻE:   Media: Kevin Fajfer na celowniku PSŻ-u

Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 736 851 097!

Koniecznie polub nas na Facebooku: