Kończy się licytacja kasku od Dryły i Jabłońskiego. Ogromna kasa!

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Wielki gest Mirosława Jabłońskiego i Tomasza Dryły. Panowie przekazali na licytację kask z programu “Młody Junak”. Oczywiście zysk z tej aukcji nie pójdzie na ich konta, a do Niny, dziewczynki chorej na SMA.

Już udało się zebrać niesamowite pieniądze – blisko 10 tys. złotych! Licytacja kończy się we wtorek o godz. 15:00. Poniżej jej opis (za Allegro):

Prawdziwa gratka dla wszystkich kolekcjonerów oraz fanów żużla!

Program Młody Junak emitowany w stacji nsport+ znają wszyscy kibice żużla w Polsce. W ramach wsparcia zbiórki na rzecz Niny Słupskiej chorej na SMA (www.siepomaga.pl/nina) autorzy programu – Tomek Dryła, Mirek Jabłoński oraz telewizja Canal+ przekazują na licytację legendarny kask, w którym w programie startowali wszyscy zaproszeni goście.

Kask jest podpisany przez uczestników programu, a byli to m.in. najlepsi żużlowcy świata tj. Bartosz Zmarzlik, Maciej Janowski, Patryk Dudek, Martin Vaculik, mistrz motosportu Marek Szkopek, najbardziej utytułowany polski trener Marek Cieślak oraz artyści Piotr Cugowski, Marcin Wójcik czy Katarzyna Bujakiewicz.

Uwaga: Po zakończeniu aukcji – po dodatkowej wpłacie na rzecz zbiórki w kwocie 500 PLN Tomek Dryła oraz Mirek Jabłoński dostarczą zwycięzcy aukcji kask osobiście (na terenie Polski)!

LICYTACJA TUTAJ >>>>


Zbiórka na leczenie Niny prowadzona jest na stronie:

www.siepomaga.pl/nina – zachęcamy do wsparcia

Zapraszamy także na FB Niny oraz inne licytacje:

FB: https://www.facebook.com/NineczkakropeczkaSMA

Licytacje  https://www.facebook.com/groups/380000670081262


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 736 851 097!

Koniecznie polub nas na Facebooku: