To koniec kariery?! Wymowne słowa menedżera

Podoba Ci się ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Błażej Skrzeszewski, który ma być menedżerem w “czeskim” Starcie Gniezno powiedział w pitgang.pl #SGLive, że nazwiska Maksymiliana Bogdanowicza i Damiana Stalkowskiego “jak najbardziej będą brane pod uwagę” (więcej TUTAJ >>>). Tymczasem menedżer czerwono-czarnych Rafael Wojciechowski sygnalizuje, że ten drugi jest bliski zakończenia kariery.

ZOBACZ TAKŻE:   Pierwszy Polak mistrzem świata w tej kategorii. Do sukcesu przyczynił się gnieźnianin!

Jeżeli chodzi o Damiana Stalkowskiego, to raczej zanosi się na koniec kariery tego zawodnika. Możliwe, że zmieni on decyzję do początku przyszłego sezonu, ale to tylko moje przypuszczenia – mówi Wojciechowski w rozmowie ze speedwaynews.pl.

ZOBACZ TAKŻE:   Marek Lisiecki: Myślę, że niedosyt jest. Nie działam na zasadzie obiecanek

Opiekun ekipy z pierwszej stolicy Polski zaznaczył również, kto jest obecnie brany pod uwagę pod kątem drużyny Startu w Czechach.

Na dzień dzisiejszy, pod uwagę są brani nasi podstawowi juniorzy: Marcel Studziński, Mikołaj Czapla i Szymon Szwacher oraz Kevin Fajfer i Mirosław Jabłoński. Być może, do drużyny dołączy dwójka skandynawskich juniorów – wyjaśnił.

ZOBACZ TAKŻE:   Menedżer Startu pojechał w Slanym. Jak mu poszło?

A co z Bogdanowiczem? Menedżer Wojciechowski sygnalizuje, że terminy jego spotkań w Szwecji mają kolidować z datami meczów Startu w czeskiej Extralidze.


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 736 851 097!

Koniecznie polub nas na Facebooku: