“Czeski” Start szansą dla tych dwóch żużlowców?

Podoba Ci się ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Pewne jest już, że Start Gniezno chciałby wziąć udział w rozgrywkach czeskiej Extraligi. Teraz pozostaje tylko czekać na to, aż drużyna z pierwszej stolicy Polski zostanie oficjalnie uprawniona do rywalizacji u naszych południowych sąsiadów. Co ciekawe, pojawiają się już wieści, kto mógłby jeździć w “czeskim” Starcie.

ZOBACZ TAKŻE:   Worek medali Husarza na mistrzostwach Wielkopolski!

Wiadomo, że do rywalizacji w Czechach gotowi są tacy zawodnicy jak m.in. Mirosław Jabłoński, Kevin Fajfer, Szymon Szwacher, Mikołaj Czapla i Marcel Studziński.

My zaczęliśmy się zastanawiać, czy na szansę zaprezentowania swoich umiejętności mogą też liczyć Damian Stalkowski i Maksymilian Bogdanowicz, którzy związali się ze Startem kontraktami warszawskimi. Odpowiedź padła w magazynie pitgang.pl #SGLive.

ZOBACZ TAKŻE:   Aseko Orzeł Gniezno pojedzie do Karpacza!

Te nazwiska jak najbardziej będą brane pod uwagę, jeśli dojdzie do tego, że Start Gniezno pojedzie w rozgrywkach czeskiej ekstraligi – zapewnił Błażej Skrzeszewski, który ma być menedżerem “czeskiego” Startu Gniezno.

ZOBACZ TAKŻE:   eWinner 1. Liga ruszy z opóźnieniem?! Nowe informacje

Z kim mieliby rywalizować gnieźnianie? Wiadomo, że w czeskich rozgrywkach pojadą m.in. Vaclav Milik, Eduard Krcmar Josef Franc czy Jan Kvech.

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE I WYGRAJ VOUCHER DO RESTAURACJI! SZCZEGÓŁY TUTAJ >>>>


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 736 851 097!

Koniecznie polub nas na Facebooku: