Kevin Fajfer odpalił prawdziwą bombę. Team marzeń!

Podoba Ci się ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Potwierdzają się ustalenia portalu sportzpazurem.pl mówiące o tym, że w sezonie 2021 Kevin Fajfer będzie współpracować z eksmechanikami gwiazd (pisaliśmy o tym TUTAJ >>>). Wychowanek Startu Gniezno nawiązał współpracę z byłymi członkami teamów Nickiego Pedersena i Emila Sajfutdinowa!

“W niedzielę dzięki firmie Budex Pana Roberta Koniecznego dogadałem się z mechanikami na sezon 2021, sprzętu coraz więcej a o to mają zadbać nowi mechanicy, dlatego też doszedłem do porozumienia z Krzysztofem Kamińskim i Mariuszem Barczyńskim. Nigdy nie miałem na stałe mechaników zawsze sprzętem zajmowałem się Ja oraz mój brat Oliwier 😁 ale ile można go nadwyrężać 2 zawodników ciężko obrobić, dlatego też postanowiliśmy wspólnie z Panem Robertem ze trzeba kogoś zatrudnić na stałe. Chłopaki mają mi pomóc w dalszym rozwoju. Tych panów w świecie żużla nie muszę przedstawiać, ale kilka informacji dla kibiców” – pisze Kevin Fajfer na Facebooku.

ZOBACZ TAKŻE:   NA ŻYWO: Marek Lisiecki w Pitbike Września Storage #SGLive

“Popularny Kamyk jest już wiele lat przy żużlu pracował między innymi z Daveyem Wattem, Andriejem Kudriaszowem, a ostatni sezon spędził w teamie Nickiego Pedersena. Drugi z nich to Barak – również bardzo dobry mechanik, kilka lat spędził z Emilem Sajfutdinowem, a ostatni rok był u boku mojego bardzo dobrego kolegi Juricy Pavlicia” – tłumaczy Fajfer.

ZOBACZ TAKŻE:   Wszystkim to przeszkadzało! Będzie ważna zmiana na stadionie Mieszka

Później wyznaje, że “ta zima kompletnie zmieniła jego życie”!

ZOBACZ TAKŻE:   Co z Michałem Molem? Nowe informacje

“Poznałem super ludzi, którzy poznali moja historie i chcą mi bardzo pomoc. To nakręca do działania. Wiara w innego człowieka jest piękna. Dziękuję moim sponsorom za każde mile spotkania i rozmowy” – podsumowuje zawodnik Startu Gniezno.

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE I WYGRAJ VOUCHER DO RESTAURACJI! SZCZEGÓŁY TUTAJ >>>>


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 736 851 097!

Koniecznie polub nas na Facebooku: