Co za wieści o Kevinie Fajferze! Eksmechanicy gwiazd i sporo silników

Podoba Ci się ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Ewidentnie widać, że Kevin Fajfer bardzo poważnie myśli o sezonie 2021. Najpewniej dobre wyniki w minionych rozgrywkach dodały mu wiatru w żagle. Młody zawodnik absolutnie nie chce siedzieć na ławce, o czym świadczą chociażby jego ambitne ruchy.

Kevin Fajfer już od jakiegoś czasu buduje bazę sponsorską. Niedawno swoim mecenatem tego zawodnika objęła firma Budex, która najprawdopodobniej w przyszłym sezonie nadal będzie sponsorem tytularnym Startu Gniezno. Młody zawodnik ma też innych sponsorów, co pozwala przewidzieć, że z finansami będzie u niego lepiej niż w roku 2020.

ZOBACZ TAKŻE:   PILNE: Mamy godzinę wyjazdu Startu Gniezno na tor!

To jednak nie wszystko. W kuluarach słyszymy, że Kevin w tym sezonie będzie miał wręcz team marzeń. Jego mechanikami mają być osoby, które… współpracowały z zawodnikami z cyklu Grand Prix! Z naszych ustaleń wynika, że syna Adama Fajfera w parku maszyn mają wspierać byli mechanicy Nickiego Pedersena i Emila Sajfutdinowa!

ZOBACZ TAKŻE:   Mocny głos ws. opóźnienia eWinner 1. Ligi. Działacz mówi o ośmieszeniu żużla!

Wiecie, ile silników w sezonie 2020 miał Kevin Fajfer? Cały jeden. W tym roku ma być zdecydowanie lepiej! Nieoficjalnie mówi się o tym, że będzie dysponował aż czterema jednostkami napędowymi.

I jeszcze jedna ważna rzecz. Kevin w sezonie 2021 ma współpracować z uznaną marką w świecie speedwaya, jak bez wątpienia można mówić o Krzysztofie Jabłońskim. Pod jego skrzydłami doskonale rozwija się m.in. Oskar Hurysz.

ZOBACZ TAKŻE:   Kamil Urbaniak mistrzem Wielkopolski!

Wygląda to naprawdę ciekawie. Jeżeli wszystkie plany Kevina się powiodą, to bez wątpienia może sporo zawojować. Gołym okiem widać, że miniony sezon wlał w niego mnóstwo energii. Kto wie, może będzie tzw. czarnym koniem Startu Gniezno?

Czy Kevin Fajfer przedrze się do składu Startu Gniezno?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...

KONIECZNIE ROZWIĄŻ:

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE I WYGRAJ VOUCHER DO RESTAURACJI! SZCZEGÓŁY TUTAJ >>>>


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 736 851 097!

Koniecznie polub nas na Facebooku: