Nieoficjalnie: Ta firma ma zniknąć z nazwy Startu Gniezno! [PLOTKI]

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Trzy niezależne źródła donoszą nam, że w przyszłym sezonie sponsorem tytularnym Startu Gniezno nie będzie już firma Car Gwarant. Ta marka gościła w nazwie czerwono-czarnych chociażby w trakcie minionych rozgrywek.

Na razie nie wiadomo, jak dokładnie będzie nazywać się drużyna Startu Gniezno w sezonie 2021. Docierają do nas różne wieści. Podobno bardzo możliwe jest, że sponsorem tytularnym pozostanie marka Budex. Ta firma ostatnio zaangażowała się chociażby we wsparcie Kevina Fajfera.

Wciąż nie znamy też nazwiska trenera Startu Gniezno. Oczywiście oficjalnie nie znamy. Bo w kuluarach aż huczy, że będzie nim Krzysztof Jabłoński, który zresztą współpracuje z najmłodszymi zawodnikami Startu. Pod jego skrzydłami młodzi zawodnicy szlifują formę.

We wtorek za to Start pochwalił się tym, że będzie kontynuować współpracę z żużlowcami-amatorami z Walecznych Orłów Gniezno.


Informacje przedstawione w tym materiale to póki co plotki i nieoficjalne ustalenia. Na ich weryfikację trzeba jeszcze poczekać… Trzymamy rękę na pulsie!


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 736 851 097!

Koniecznie polub nas na Facebooku: