Nieoficjalnie: Ta firma ma zniknąć z nazwy Startu Gniezno! [PLOTKI]

Podoba Ci się ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Trzy niezależne źródła donoszą nam, że w przyszłym sezonie sponsorem tytularnym Startu Gniezno nie będzie już firma Car Gwarant. Ta marka gościła w nazwie czerwono-czarnych chociażby w trakcie minionych rozgrywek.

ZOBACZ TAKŻE:   Fajferowie po treningu: "endorfiny się pojawiają"

Na razie nie wiadomo, jak dokładnie będzie nazywać się drużyna Startu Gniezno w sezonie 2021. Docierają do nas różne wieści. Podobno bardzo możliwe jest, że sponsorem tytularnym pozostanie marka Budex. Ta firma ostatnio zaangażowała się chociażby we wsparcie Kevina Fajfera.

ZOBACZ TAKŻE:   Zmiany na stadionie żużlowym! Zniknie szpetny element

Wciąż nie znamy też nazwiska trenera Startu Gniezno. Oczywiście oficjalnie nie znamy. Bo w kuluarach aż huczy, że będzie nim Krzysztof Jabłoński, który zresztą współpracuje z najmłodszymi zawodnikami Startu. Pod jego skrzydłami młodzi zawodnicy szlifują formę.

ZOBACZ TAKŻE:   Co z długami Mieszka? Mamy komentarz prezesa Marka Lisieckiego

We wtorek za to Start pochwalił się tym, że będzie kontynuować współpracę z żużlowcami-amatorami z Walecznych Orłów Gniezno.


Informacje przedstawione w tym materiale to póki co plotki i nieoficjalne ustalenia. Na ich weryfikację trzeba jeszcze poczekać… Trzymamy rękę na pulsie!

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE I WYGRAJ VOUCHER DO RESTAURACJI! SZCZEGÓŁY TUTAJ >>>>


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 736 851 097!

Koniecznie polub nas na Facebooku: