Nieoficjalnie: Ta firma ma zniknąć z nazwy Startu Gniezno! [PLOTKI]

Podoba Ci się ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Trzy niezależne źródła donoszą nam, że w przyszłym sezonie sponsorem tytularnym Startu Gniezno nie będzie już firma Car Gwarant. Ta marka gościła w nazwie czerwono-czarnych chociażby w trakcie minionych rozgrywek.

ZOBACZ TAKŻE:   Nowy nabytek Mieszka brzydko potraktowany. "Widocznie nam nie było po drodze"

Na razie nie wiadomo, jak dokładnie będzie nazywać się drużyna Startu Gniezno w sezonie 2021. Docierają do nas różne wieści. Podobno bardzo możliwe jest, że sponsorem tytularnym pozostanie marka Budex. Ta firma ostatnio zaangażowała się chociażby we wsparcie Kevina Fajfera.

ZOBACZ TAKŻE:   Jaki jest cel Mieszka? Zapytaliśmy prezesa

Wciąż nie znamy też nazwiska trenera Startu Gniezno. Oczywiście oficjalnie nie znamy. Bo w kuluarach aż huczy, że będzie nim Krzysztof Jabłoński, który zresztą współpracuje z najmłodszymi zawodnikami Startu. Pod jego skrzydłami młodzi zawodnicy szlifują formę.

ZOBACZ TAKŻE:   Pierwszy Polak mistrzem świata w tej kategorii. Do sukcesu przyczynił się gnieźnianin!

We wtorek za to Start pochwalił się tym, że będzie kontynuować współpracę z żużlowcami-amatorami z Walecznych Orłów Gniezno.


Informacje przedstawione w tym materiale to póki co plotki i nieoficjalne ustalenia. Na ich weryfikację trzeba jeszcze poczekać… Trzymamy rękę na pulsie!


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 736 851 097!

Koniecznie polub nas na Facebooku: