Ewelina Woźniak zdominowała bardziej doświadczoną rywalkę!

Podoba Ci się ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Kapitalne wieści z czeskiej Pragi. Ewelina Woźniak ma za sobą udany debiut na gali Oktagon 20. Polka zdominowała bardziej doświadczoną rywalkę Magdalenę Sormovą i zanotowała jednogłośny triumf!

Już na początku walki Ewelina Woźniak i Magdalena Sormova ruszyły do wymiany ciosów. Najpierw to Czeszka mocno trafiła, ale Polka nie pozostała jej dłużna. Szybko odwdzięczyła się obaleniem i duszeniem zza pleców. Sormova zdołała jednak wydostać się z tarapatów. Polka była aktywna, działo się naprawdę sporo. Ostatecznie runda zakończyła się wymianami w stójce.

ZOBACZ TAKŻE:   "Car Motor... kurde". Przerosło go pytanie o nazwę Startu [WIDEO]

Druga runda miała podobny przebieg. Też zaczęło się od wymiany ciosów, a później Czeszka została obalona. Ewelina znalazła się na górze. Sormova próbowała w jakiś sposób zaskoczyć rywalkę, ale na niewiele się to zdawało. Woźniak dwukrotnie próbowała duszenia, ale brakowało kropki nad „i”. 

ZOBACZ TAKŻE:   Oto siódemka wychowanków Startu! Masz inną koncepcję? Podziel się

Trzecia runda rozpoczęła się z kolei od tego, że Sormova poszła po klincz. Nieco później Ewelina odwdzięczyła się obaleniem poprzez rzut przez biodro. Potem obalić zdołała Sormova, Woźniak podniosła walkę, ale rywalka znów dokonała obalenia. Ostatecznie jednak Polka odzyskała kontrolę nad pojedynkiem i w końcówce przypieczętowała triumf.

ZOBACZ TAKŻE:   Artur Walczak zadebiutuje w nowej formule!

Sędziowie punktowali walkę w następujący sposób: 29-28, 29-28, 29-27 dla Eweliny Woźniak.


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 736 851 097!

Koniecznie polub nas na Facebooku: