Kilku zawodników opuszcza Orła Gniezno!

Podoba Ci się ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

W poniedziałkowe popołudnie dowiedzieliśmy się, że kilku zawodników opuszcza Orła Gniezno. W sezonie 2021 barw tego klubu nie będą bronić członkowie rodziny Małeckich. To jednak nie wszystko – Orzeł zapowiedział też wzmocnienie!

ZOBACZ TAKŻE:   Trybuny otwarte tylko dla zaszczepionych?! Rafael Wojciechowski komentuje

Oto klubowy komunikat w tej sprawie:

“Szanowni Kibice!
Skrupulatnie przygotowujemy się do sezonu 2021. Temu okresowi towarzyszą różne zmiany, które dotyczą m.in. kadry. Dziś chcielibyśmy Was poinformować, że nasz klub rozwiązał za porozumieniem stron kontrakty z Michałem, Wojciechem, Przemysławem, Mateuszem i Mariuszem Małeckimi. Ten ostatni poinformował nas, że kończy karierę.

ZOBACZ TAKŻE:   Co z eWinner 1. Ligą? Jest głos z góry!

Wszystkim w/w serdecznie dziękujemy za bronienie barw Orła Gniezno i życzymy powodzenia! Was, drodzy Kibice, zapewniamy, że mimo tych ubytków, nie ma obaw o skład naszego klubu na sezon 2021. Już wkrótce zaprezentujemy wzmocnienie kadry!

ZOBACZ TAKŻE:   Fajferowie po treningu: "endorfiny się pojawiają"

Trzymajcie się ciepło”

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE I WYGRAJ VOUCHER DO RESTAURACJI! SZCZEGÓŁY TUTAJ >>>>


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 736 851 097!

Koniecznie polub nas na Facebooku: