Ekspert komplementuje Jakobsena. “To może być jego sezon”

Podoba Ci się ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Który zespół z I ligi żużlowej ma najsilniej obsadzoną pozycję U24? Jacek Frątczak nie ma wątpliwości. W rozmowie z oficjalnym serwisem eWinner 1. Ligi wskazuje na Polonię Bydgoszcz i Start Gniezno!

Te typy nie powinny nikogo zaskoczyć. Przypomnijmy, że Polonia ma Andreasa Lyagera, natomiast Start może pochwalić się Frederikiem Jakobsenem. Zatrzymanie Duńczyka w Gnieźnie to bez wątpienia olbrzymi sukces działaczy.

ZOBACZ TAKŻE:   Kiedy Start wyjedzie na tor? Najnowsze informacje

Wydaje mi się, że te pozycje są najlepiej obsadzone w Gnieźnie i Bydgoszczy. Frederik Jakobsen i Andreas Lyager mogą zrobić różnicę. Poza tym ich decyzje to dla mnie pewna niespodzianka, bo wydawało się, że obaj trafią do klubów ekstraligowych. Zainteresowanie było przecież naprawdę spore – mówi Frątczak.

ZOBACZ TAKŻE:   Start chce opóźnienia inauguracji rozgrywek! Co z karnetami, jeśli trybuny będą puste?

Były menedżer klubów z Torunia i Zielonej Góry przeczuwa, że sezon 2021 będzie naprawdę udany dla Frederika Jakobsena.

ZOBACZ TAKŻE:   NA ŻYWO: Marek Lisiecki w Pitbike Września Storage #SGLive

– Ten chłopak zna już doskonale pierwszoligowe tory i szybko się rozwija. W Gnieźnie od nowego sezonu ma być jeszcze więcej walki. Tak zapowiadają działacze, a dla Duńczyka to świetna wiadomość, bo jeździ niesłychanie widowiskowo. Czuję, że to może być jego sezon – dodaje Jacek Frątczak.


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 736 851 097!

Koniecznie polub nas na Facebooku: