GTT Diament Gniezno wydał oświadczenie! “Działalność naszego klubu przebiega prawidłowo”

Podoba Ci się ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

GTT Diament Gniezno postanowił wydać oświadczenie. Klub z naszego miasta zapewnia w nim, że jego działalność przebiega prawidłowo, a współpraca oraz relacje między zawodnikami i zarządem układają się pomyślnie.

ZOBACZ TAKŻE:   Kolejna bomba transferowa KS-u Gniezno!

W dalszym ciągu podtrzymujemy wieloletnią tradycję i dorobek naszych poprzedników związany z rozwojem sportowym dzieci i młodzieży, umożliwiając im reprezentowanie GTT Diament Gniezno – możemy przeczytać w oświadczeniu.

ZOBACZ TAKŻE:   Marek Lisiecki: Myślę, że niedosyt jest. Nie działam na zasadzie obiecanek

Poniżej prezentujemy pełną treść pisma:

ZOBACZ TAKŻE:   Jaki jest cel Mieszka? Zapytaliśmy prezesa
Oświadczenie-GTT-Diament-Gniezno


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 736 851 097!

Koniecznie polub nas na Facebooku: