GTT Diament Gniezno wydał oświadczenie! “Działalność naszego klubu przebiega prawidłowo”

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

GTT Diament Gniezno postanowił wydać oświadczenie. Klub z naszego miasta zapewnia w nim, że jego działalność przebiega prawidłowo, a współpraca oraz relacje między zawodnikami i zarządem układają się pomyślnie.

TO NIC NIE KOSZTUJE. Dołącz do naszego kanału nadawczego na Facebooku i bądź na bieżąco >>> TUTAJ <<<

W dalszym ciągu podtrzymujemy wieloletnią tradycję i dorobek naszych poprzedników związany z rozwojem sportowym dzieci i młodzieży, umożliwiając im reprezentowanie GTT Diament Gniezno – możemy przeczytać w oświadczeniu.

Poniżej prezentujemy pełną treść pisma:

Oświadczenie-GTT-Diament-Gniezno

Ostatnia aktualizacja artykułu: 9 grudnia 2020 o godz. 22:09:54


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: