Co się dzieje z Joanną Sawicką? Nie gra od dłuższego czasu…

Podoba Ci się ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Jakiś czas temu z horyzontu zniknęła liderka MKS PR URBIS Gniezno Joanna Sawicka. To niezwykle doświadczona zawodniczka, która zachwycała umiejętnościami. Postanowiliśmy dowiedzieć się, dlaczego nie gra od kilku dobrych meczów.

Praktycznie od początku sezonu MKS PR URBIS gra bez Jagody Linkowskiej. Nieco później z kadry wypadła Joanna Sawicka, najlepszy sportowiec Gniezna w 2019 roku. Co się stało?

ZOBACZ TAKŻE:   Oto siódemka wychowanków Startu! Masz inną koncepcję? Podziel się

– Asia miała problemy zdrowotne. Wiem, że teraz pojawiły się sprawy osobiste i jakieś obawy. Była też kwarantanna. W tej chwili to bardziej sprawy osobiste powodują, że nie gra. Miejmy nadzieję, że wszystko dobrze się rozwiąże i szybko do nas wróci. Choć domyślamy się, że to nie będzie zbyt szybko – powiedział nam trener MKS PR URBIS Roman Solarek.

Dopytywaliśmy o szacunki czasowe dotyczące powrotu Sawickiej, ale szkoleniowiec nabrał wody w usta.

ZOBACZ TAKŻE:   Worek medali Husarza na mistrzostwach Wielkopolski!

Na razie nie możemy nic dokładnie powiedzieć. Czekamy, czekamy i będziemy czekać – ona o tym wie. Wspieramy ją – podsumował.

ZOBACZ TAKŻE:   Kevin Fajfer podsumował zimę. Imponujące zaplecze sprzętowe!

W kuluarach pojawiają się informacje dotyczące powodów absencji Joanny Sawickiej, ale póki co się w to nie zagłębiamy i czekamy na oficjalne informacje. Zawodniczce życzymy wszystkiego dobrego i powrotu do gry w możliwie jak najszybszym czasie!

A już jutro kolejne wieści z MKS PR…


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 736 851 097!

Koniecznie polub nas na Facebooku: