Konkret ma “nowego wojownika”. Imponujące wyniki w Poznaniu

Podoba Ci się ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

Kolejne dobre wieści z Konkretu Gniezno. Młodzi zawodnicy tego klubu zaprezentowali wysoką formę podczas Ogólnopolskich Zawodów Pływackich “Sprawdzamy Formę” na Termach Maltańskich (rocz. 2009 i młodsi).

Kolejny udany występ na swoim koncie zapisała Antonina Piotrowska. Trzykrotnie zajmowała pierwsze miejsce. Podczas tych zawodów debiutowała na 100 m motylkiem, a na 50 m stylem dowolnym “wykręciła” wynik 28,98. Obecnie jest numerem jeden na liście rankingowej. To też najlepsza zawodniczka imprezy w swoim roczniku.

ZOBACZ TAKŻE:   GST wystąpił na mistrzostwach Polski. Kolejny sukces doświadczonej zawodniczki!

Zadowolona z siebie może być też Konstancja Piotrowska. Podobnie jak i Antonina, trzykrotnie triumfowała. Konstancja okazała się najlepsza na 100 m stylem klasycznym, 100 m stylem zmiennym i na 50 m motylkowym. To również najlepsza zawodniczka imprezy w swoim roczniku.

ZOBACZ TAKŻE:   WIDEO: Mieszko Gniezno - Unia Swarzędz

Progres zaliczył Patryk Sieszchuła i zajął 4. miejsce w swojej kat. wiekowej. Emilia Danielewicz znów zaprezentowała się poprawnie, a Ania Duszyńska popisała się walecznością do samego końca.

ZOBACZ TAKŻE:   Nikt nie zasłużył na szóstkę, ale pochwał nie brakuje! [OCENY]

Miano bohatera imprezy powędrowało na konto Zuzanny Hęś.

Bohater imprezy Zuzka Hęś – “trenerze ja chcę następnym razem płynąć 100 żabą, a nie 50” – następny wojownik w naszym składzie!!! To motywuje do pracy z tymi dziećmi. Duma

relacjonuje Konkret Gniezno.

Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 736 851 097!

Koniecznie polub nas na Facebooku: