Co z galą “Orzeł Gnieźnieńskiego Sportu”? Będzie wyjątkowa!

Zainteresował Cię ten materiał? Udostępnij go na Facebooku!

W ostatnich latach gala “Orzeł Gnieźnieńskiego Sportu” była organizowana z niemałym przytupem. Wyjątkowy wystrój hali, podniosła atmosfera i znakomici goście – tych elementów absolutnie nie brakowało. Niestety, tym razem będzie inaczej…

TO NIC NIE KOSZTUJE. Dołącz do naszego kanału nadawczego na Facebooku i bądź na bieżąco >>> TUTAJ <<<

Jak chyba każdy się domyśla, problemem jest koronawirus. Szalejąca zaraza z Chin nie pozwala na to, by zorganizować wydarzenie na miarę tych z poprzednich lat. Przede wszystkim chodzi o to, że nie mogą gromadzić się ludzie. Jest też oczywiście szereg innych czynników.

W tym roku gala sportu w sposób tradycyjny niestety się nie odbędzie – podkreślał prezydent Gniezna Tomasz Budasz podczas ostatnich obrad komisji sportu.

Na szczęście jednak tradycja zostanie podtrzymana i XVI gala “Orzeł Gnieźnieńskiego Sportu” dojdzie do skutku. Najnowsze plany mówią o tym, że wydarzenie odbędzie się w formie online. Mamy więc do czynienia z rozwiązaniem, które jest w dobie pandemii bardzo popularne.

Mimo wszystko chciałbym jednak, by ta gala się odbyła. Zrobimy to wirtualnie. Ograniczymy kategorie i kolegium, które składa się z dziennikarzy piszących o sporcie, wytypuje być może tylko pierwszą trójkę czy pierwszą piątkę i jedną inną kategorię. W ten sposób to przeprowadzimy, żeby tradycja nie zaginęła. Mam nadzieję, że w kolejnym roku spotkamy się już normalnie – mówił prezydent.

Pozostaje zatem czekać na rozwój wydarzeń i na emocje, które przyniesie ta wyjątkowa gala.


Powinniśmy zainteresować się jakimś tematem? Daj znać na redakcja@sportzpazurem.pl lub telefonicznie 696 188 438!

Koniecznie polub nas na Facebooku: